Komentāri
Latvijā atgriezušies abi kuģa katastrofā izglābtie jūrnieki
Foto: LETA

Latvijā atgriezušies abi kuģa Daļņij vostok nogrimšanu pārdzīvojušie jūrnieki. Vakar vakarā abi Latvijas pilsoņi ar lidmašīnas reisu Maskava – Rīga ielidoja Latvijas galvaspilsētā.

Lidostā abi traģēdiju pārdzīvojušie jūrnieki ienāca reizē. Mehāniķis Nikolajs un zvejas meistars Fjodors pēc pārdzīvotā atgriezušies Latvijā un piedzīvoja emocionālu atkalredzēšanos ar tuviniekiem. Nikolajs neslēpj, ka atgriešanās mājās viņa ir liels prieks. ”Esmu priecīgs, protams, vēl jo vairāk, ka paguvu uz svētkiem. Esmu pat ļoti priecīgs,” sajūsmu neslēpa izdzīvojušais kuģa mehāniķis Nikolajs Kudenko.

Uz kuģa Daļņij vostok, kas nogrimšanas brīdī kuģoja ar Krievijas karogu strādāja trīs jūrnieki no Latvijas. Trešais jūrnieks noslīka, bet Fjodoram un Nikolajam izdevās nokļūt krastā. ”Tas, ka izglābāmies ir brīnums. Kaut ko vairāk atcerēties gan vairs nevēlos,” pauž Nikolajs.

Pēc izglābšanās visus ārvalstniekus, kuri strādāja uz tralera Daļņij vostok apstākļu noskaidrošanai aizturēja Krievijas likuma sargi.

Vairāk par izglābtajiem jūrniekiem skaties LNT ziņās šodien plkst, 18.00

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl