Komentāri

Visās veselības aprūpes programmās šobrīd ir liels konkurss, un jauniešus interesē arī karjeras iespējas, ne tikai alga, tā raidījumā 900 Sekundes atzina Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) rektors, profesors Jānis Gardovskis.

Tāpat viņš norādīja, ka Latvijas augstskolām demogrāfisko krīzi palīdz pārvarēt ārvalstu studentu piesaiste. “Dažkārt universitātē vairāk dzird vācu vai angļu valodu, nevis latviešu,” pauda J. Gardovskis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

2014./2015. mācību gadā RSU pamatstudijas beidza 186 ārsti un 24 ārsti pediatrijas programmā. Par valsts budžeta līdzekļiem tiek piedāvātas 200 rezidentūras vietas. Lielākais ārvalstu studentu īpatsvars RSU apgūst medicīnas studiju programmu. RSU patlaban ir ārvalstu studenti no 46 valstīm – Vācijas, Zviedrijas, Izraēlas, ASV, Indijas u.c. valstīm.

Video – skaties un uzzini vairāk!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl