Latvijā arvien vairāk cilvēku grib apgūt pirtnieka prasmes

1 komentārs

Latvietim pirts ir īpaša vieta, tā bijis vienmēr. Pirts mūsdienās palīdz atrast līdzsvaru starp ārējo un iekšējo pasauli. Pēdējos piecos gados Latvijā pirtnieka prasmes apguvuši vismaz pustūkstotis dažādu profesiju pārstāvji – skolotāji, ārsti, zemnieki, juristi un citi.

Ne visus pirts slotiņu vicinātājus un muguras ritmiskus dauzītājus var saukt par labiem pirtniekiem. Īstenībā, lai kļūtu par izcilu pirts meistaru, jāziedo ne mazums sava dārgā laika mācībām – pirtnieku zinības jāmācās divus gadus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvijā esot pat tāda pirts izzinātāju grupa, kas šo kursu pagarināja un tagad mācās ceturto gadu. Pirts skolā parasti sākumā izzina koku un augu enerģētiku, pēc tam ķeras pie pareizas pēršanas.

Aelita Batņa, pirtniece:

Jāmācās pēršanas tehnika, citas lietas – procedūras, kādas var veikt: kā strādāt ar medu, mālu, dūņām. Vairākas lietas jāsaprot, kurā mirklī tās var izmantot.

Skaties video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl