Latvijā arvien plašāks kļūst orhideju audzētāju pulks

Komentāri

Latvijā arvien plašāks kļūst orhideju audzētāju pulks – pēdējos gados gandrīz katrā mājā atrodams šis augs. Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā tiek gatavota īpaša ekspozīcija par orhidejām, kas būs atvērta no rītdienas. 

Orhideju audzētāja Antra Krauze jau ir izvēlējusies no savas privātkolekcijas tos augus, kas brauks uz Botānisko dārzu. Izstādē piedalīsies ne tikai Botāniskajā dārzā audzētās orhidejas, bet arī vairāku kolekcionāru augi. Antras kolekcijā ir 200 orhidejas. Daļa no tām smaržo – viena pēc kokosa, cita pēc citrona.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Šī Sedirea japonica ļoti smaržīga puķīte. Lielākam vairumam cilvēku liekas, ka orhidejas ir viens pats falenopsis, bet falenopsis ir tikai viens no orhidejām, bet arī falenopši ir smaržīgie,” stāsta Latvijas Orhideju un eksotisko augu draugu asociācijas pārstāve Antra Krauze.

Falenopsis ir viens no mazprasīgākajiem orhideju dzimtas augiem, kuru var iegādāties gandrīz katrā lielveikalā.

Latvijas iedzīvotāji parasti sāk aizrauties tieši ar šo šķirni, jo tai ir viegla kopšana. Pēc tam sākas pārēja pie eksotiskākiem augiem.

Ar katru gadu orhideju mīļu pulks paliek arvien gudrāks.

Orhideju dzimta sastopama gandrīz visā pasaulē. Ir zināmi 24 tūkstoši orhideju sugu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl