Latvijā arvien biežāk manīti lāči. Vai veidojas pastāvīga to populācija?

Ogotāji, sēņotāji un mednieki arvien biežāk dažādos Latvijas nostūros uziet lāču ķepu nospiedumus. Bitenieki arī satraucas par nopostītām dravām. Vai lāči arvien tikai ciemojoties ieklīst no kaimiņzemēm, vai, pēc vairāk nekā simts gadu pārtraukuma, ir atkal uz palikšanu apmetušies Latvijā?

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • odijs
 • Švauksts

  Švauksts

  Vai tik tas nav kremlins varbūt pārģerbies kamrads!!!!!!
 • Vērmanis

  Vērmanis

  Šavā laikā ievazāja bebrus, kas dara lielu skādi upēs un ap ūdens tilpnēm, kur tie dzīvo, bet tie vismaz nesaplosīs , ja uzbruks kā tas ir ar lāčiem... Atkal kāds "žaļais gudrelis" būs kādu savu projektu izbīdījis, apmierinot savas ambīcijas... pasaulīte iet "konusā" pazīmes tam arvien vairāk... un vairāk var sazīmēt kā piepildās kas rakstos pravietots... cilvēciņš, savā garīgajā tuvredzībā rok sev dziļu bedri, bet iedomājies ka taisa paradīzi...
  • Mārtiņš

   Mārtiņš

   Bebrus neievazāja,bet atjaunoja.Ievazāja jenotsuņus,kas nodara ievērojamāku postu par bebriem.
  • Melnais humors

   Melnais humors

   Paskaties statistiku un redzēsi,ka lielāko postu nodara cilvēks.cik pa nedēļu neiet bojā latvijā vien.tikt lāča saplosītam ir daudz nereālāk kā tikt tāda gudreļa kā tevis notriektam.zvērs arī savus bērnus nepamet un nesaražo naudas dēļ.esmu par dabu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!