Latviete ar dēlu atmūk no Īrijas, kur viņas bijušais vīrs marokānis puisēnu sitis

17 komentāri

Kāda latviešu sieviete atmukusi no Īrijas ar savu dēlēnu, jo viņas bijušais vīrs, ar kuru noslēgtas fiktīvas laulības, izturējies vardarbīgi pret viņu un puisēnu. Taču ar to problēmas nav atrisinājušās.

Sieviete stāsta, ka vīrietis ar viņu apprecējies aprēķina dēļ – lai iegūtu Eiropas Savienības pilsonību. Dēlu viņš nav vēlējies un, kas ir zīmīgi, vardarbība sākusies tieši grūtniecības laikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sieviete no viņa izšķīrusies pirms trim gadiem, un tas bija saistīts ar vardarbību, taču pēc šķiršanās tā turpinājusies, tāpēc latviete pieņēmusi lēmumu atgriezties dzimtenē, kur viņa ar dēlu atrastos drošībā.

Psihologa atzinums liecina, ka bērns ir izteikti pieķēries mātei un arī viņas jauno dzīvesbiedru jau sauc par tēti. Par spīti šiem faktiem, Rīgas pilsētas Ziemeļu rajona tiesa nospriedusi, ka bērnam jāatrodas tuvāk bioloģiskajam tēvam.

Foto

Video

TOP komentāri

 • ragana
  +9 +9 0

  ragana

  pilnig slima domasana tev ir Vitalij,te iet runa pa berna vardarbibu,nevis kuram stav un kuram ne,
 • fixsss
  +8 +8 0

  fixsss

  supper,Latvju zeltenes,pašas meklējat melnos ,pēc tam sūdzaties par kaut ko...vajag pirms tam ar galviņu domāt,pirms gulties apakšā...
 • onoff

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl