1 komentārs

Izglītības un zinātnes ministrijā jau izskaitļojuši, kurš vainojams pie šā gada latviešu valodas centralizētā eksāmena domraksta tematu noplūdes. Tomēr tas negarantē, ka šī persona saņems sodu – tas atkarīgs no tā, kā policijai veiksies ar pierādījumu vākšanu.

Ministrs Kārlis Šadurskis TV3 Ziņām norādīja, ka iespējamais nopludinātājs bijis viens cilvēks, kurš neesot ne ministrijas, ne Valsts izglītības satura centra darbinieks. Pašlaik neesot pamata domāt, ka eksāmens nopludināts par samaksu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kārlis Šadurskis

Kārlis Šadurskis
Izglītības un zinātnes ministrs

Es tā pavisam neformāli teikšu – redzot, cik muļķīgi ir rīkojusies kāda persona, tas neizskatās pēc komerciāla darījuma.

Detalizētāku informāciju ministrs nesniedz. TV3 Ziņām neoficiāli zināms, ka aizdomas krīt uz kādu no eksāmenu izstrādē iesaistītajiem ekspertiem. Notikušo pašlaik izmeklē Valsts policija.

TOP komentāri

  • SO.
    0 0 0

    SO.

    "Caurums" ir tikai augšās, to negrib skaļi atzīt, savējie jāaizstāv.Varbūt pa kluso pakratis pirkstu.Bez tam-skolēnam uzzināt domrakstu tematus stundu pirms eksāmena ir ļaunāk kā nezināt, jo gribas kaut ko ķert un grābt, bet nav iespēju, stress ir par to.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl