Komentāri

“Sajūta, no terorisma un drošības viedokļa raugoties, bija pat drošāka nekā būtu pirms tam. Tagad, šķiet, Šarmelšeiha ir drošākā lidosta visā apkārtnē,” stāsta Sandris, kurš svētdienas vakarā no Šarmelšeihas atgriezies Rīgā.

Sandris Ēģiptē pavadīja tik ilgu laiku, cik iepriekš arī bija plānots – no 1. līdz 8. novembrim. Viņš stāsta, ka par atgriešanos un speciālajiem airBaltic reisiem uzzināja piektdien, pēc tam, kad par to viņam vaicājuši draugi no Latvijas. Sandris lidoja, izmantojot tūroperatora Tez Tour pakalpojumus, un viņš pats sazinājās ar tūroperatoru. “Internetā pamanīju ziņu par to, ka airBaltic atceļ visus Ēģiptes reisus, jo paziņas no Latvijas interesējušies, vai mums viss esot kārtībā. Vēlāk sākām runāt ar citiem tūristiem – angļiem un krieviem -, kas sacīja, ka arī viņus sūta mājās,” stāsta Sandris.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties foto:

Ēģiptē varētu būt palikuši vēl ap 150 latviešu, saka Šarmelšeihā ”iestrēgusī” latviete

Sandris stāsta, ka Šarmelšeihas lidostā viss esot bijis mierīgi.  Tiesa gan, lidostas drošības apsvērumu dēļ pirms iekāpšanas katram pasažierim bija jāparāda, kur ir viņa bagāža. Tas aizkavēja reisa izlidošanu aptuveni par 40 minūtēm.

Video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl