Latviešu tūrists: Šķiet, ka Šarmelšeihas lidosta kļuvusi par drošāko visā apkārtnē

0 Komentāru
Latviešu tūrists: Šķiet, ka Šarmelšeihas lidosta kļuvusi par drošāko visā apkārtnē

“Sajūta, no terorisma un drošības viedokļa raugoties, bija pat drošāka nekā būtu pirms tam. Tagad, šķiet, Šarmelšeiha ir drošākā lidosta visā apkārtnē,” stāsta Sandris, kurš svētdienas vakarā no Šarmelšeihas atgriezies Rīgā.

Sandris Ēģiptē pavadīja tik ilgu laiku, cik iepriekš arī bija plānots – no 1. līdz 8. novembrim. Viņš stāsta, ka par atgriešanos un speciālajiem airBaltic reisiem uzzināja piektdien, pēc tam, kad par to viņam vaicājuši draugi no Latvijas. Sandris lidoja, izmantojot tūroperatora Tez Tour pakalpojumus, un viņš pats sazinājās ar tūroperatoru. “Internetā pamanīju ziņu par to, ka airBaltic atceļ visus Ēģiptes reisus, jo paziņas no Latvijas interesējušies, vai mums viss esot kārtībā. Vēlāk sākām runāt ar citiem tūristiem – angļiem un krieviem -, kas sacīja, ka arī viņus sūta mājās,” stāsta Sandris.

Skaties foto:

Ēģiptē varētu būt palikuši vēl ap 150 latviešu, saka Šarmelšeihā ”iestrēgusī” latviete

Sandris stāsta, ka Šarmelšeihas lidostā viss esot bijis mierīgi.  Tiesa gan, lidostas drošības apsvērumu dēļ pirms iekāpšanas katram pasažierim bija jāparāda, kur ir viņa bagāža. Tas aizkavēja reisa izlidošanu aptuveni par 40 minūtēm.

Video!

0 Komentāru