1 komentārs
Latviešu ražotās šprotes varētu atgriezties Krievijas tirgū, paziņo Maskava

Jau pēc Jaunā gada Krievijas tirgū varētu atgriezties šprotes un cita zivju produkcija no Latvijas un Igaunijas, – paziņoja Krievijas federālā veterinārās un fitosanitārās uzraudzības dienesta Rosseļhoznadzor oficiālais pārstāvis Aleksejs Aļeksejenko.

“Mūsu eksperti pēta Baltijas uzņēmumu inspekciju rezultātus. Tajos redzams, ka zivju kūpināšanas tehnoloģija ir kļuvusi saudzējošāka,” – tā Vispasaules graudu forumā, kas notiek Sočos, ziņu aģentūrai Interfax pauda Aļeksejenko.

Lai pabeigtu ekspertīzi, Rosseļhoznadzor būs vajadzīgas vēl dažas nedēļas. “Visticamāk, pēc Jaunā gada Baltijas valstu produkcija varētu Krievijas tirgū atgriezties,” pauda Aļeksejenko.

Krievija 2015.gada jūnijā noteica ierobežojumus visas Latvijā ražotās zivju produkcijas ievešanai, skaidrojot šo lēmumu ar pārkāpumiem, kas konstatēti Krievijas pārtikas uzraudzības inspekciju laikā Latvijas zivju pārstrādes uzņēmumos.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl