22 komentāri

Kādai latviešu meitenei pavisam nelāgi izgājis ar darba pieredzi ārvalstīs. Kāda latviešu ģimene, kas aicinājusi viņu par auklīti Spānijā, iepriekš neteica, ka būs jādara arī tādas lietas, kas parasti nav bērnu pieskatītājas pienākumos.

Inese norāda, ka, runājot par viņas darbību, sākotnēji neviens neminēja, ka būs  jāveic vēl dažādi pienākumi, kas vairāk ir citu profesiju kompetencē – jātīra māja, jāravē dārzs un jāgatavo ēst. “Kad redzi, ka mums ir tukša krūze, papildini to,” viņa atceras latviešu pāra sacīto.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vēl nepatīkamākas sajūtas radušās tad, kad atklājies, ka no greznās villas nemaz nav iespējams tikt ārā – par to, aizslēdzot vārtus, parūpējušies tur dzīvojošie latvieši. Jau pēc nepilnas nedēļas meitene ļoti vēlējusies nokļūt mājās, taču viņai pieprasīti 300 eiro, kas it kā jau samaksāti par ģimenes atvaļinājumu Amsterdamā, uz kurieni vajadzēja ierasties arī viņai. Neatlika nekas cits, kā vērsties vietējā policijā un Latvijas vēstniecībā.

Skaties foto:

Skaties video:

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl