Latviešu meitene tiek darbā uz Spāniju kā auklīte, taču tur viņu padara par kalponi

22 komentāri

Kādai latviešu meitenei pavisam nelāgi izgājis ar darba pieredzi ārvalstīs. Kāda latviešu ģimene, kas aicinājusi viņu par auklīti Spānijā, iepriekš neteica, ka būs jādara arī tādas lietas, kas parasti nav bērnu pieskatītājas pienākumos.

Inese norāda, ka, runājot par viņas darbību, sākotnēji neviens neminēja, ka būs  jāveic vēl dažādi pienākumi, kas vairāk ir citu profesiju kompetencē – jātīra māja, jāravē dārzs un jāgatavo ēst. “Kad redzi, ka mums ir tukša krūze, papildini to,” viņa atceras latviešu pāra sacīto.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vēl nepatīkamākas sajūtas radušās tad, kad atklājies, ka no greznās villas nemaz nav iespējams tikt ārā – par to, aizslēdzot vārtus, parūpējušies tur dzīvojošie latvieši. Jau pēc nepilnas nedēļas meitene ļoti vēlējusies nokļūt mājās, taču viņai pieprasīti 300 eiro, kas it kā jau samaksāti par ģimenes atvaļinājumu Amsterdamā, uz kurieni vajadzēja ierasties arī viņai. Neatlika nekas cits, kā vērsties vietējā policijā un Latvijas vēstniecībā.

Skaties foto:

Skaties video:

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl