Latviešu imigranti Lielbritānijā steidz kārtot pastāvīgā rezidenta statusu

Viens no Lielbritānijas sarunu par izstāšanos no Eiropas Savienības (ES) grūtākajiem jautājumiem – kādas būs Lielbritānijā dzīvojošo ES pilsoņu juridiskās tiesības un iespējas saņemt sociālo atbalstu.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • Rita

  Rita

  Pilnīgi piekrītu, ka šeit ir vispirms jānostrādā kādu laiku, lai aņemtu pabalstus un lai spriestu par šejienes dzīvi ir jāiedzīvojas un jāiepazīst šejienes dzīve, sistēma un kultūra.
 • latvietis pasaulē

  latvietis pasaulē

  Strādājošajiem pabalsti praktiski nekādi nepienākas vispār un lai pabalstus ģimene saņemtu - vismaz vienam no ģimenes ir jānostrādā nepieciešamo stundu minimums nedēļā, tiešām, lai kaut ko spriestu par situāciju Lielbritānijā - kaut kas ir arī jāzina par šejienes dzīvi un notikumiem.Katrā gadījumā, cilvēki šeit ieradušies strādāt un pelnīt nevis slinkot.
  Nebūtu Latvijā iznīcināta rūpniecība un ražošana - strādātu arī savās mājās.
 • es

  es

  Tā ir apzināta vai neapzināta panikas celšana. Nevienam, kurš sakārtojis dokumentus un strādā Lielbritānijā - nevienam nav jābaidās tikt izsūtītam no valsts. Arī ģimenēm nav jābaidās un tās par Austrumeiropu ir TĀDAS MUĻĶĪBAS....Vēl aizvien ir pieprasīts lietuviešu, latviešu un poļu darba spēks. Runa nav par jebkuriem no Austrumeiropas...runa ir par šīm trīs valstīm...Un tieši latviešiem un latviešu ģimenēm īpašnieki un izīrētāju firmas cenšas izīrēt īpašumus...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!