Komentāri

Vasara vairs nav aiz kalniem, un arvien biežāk prātu nodarbina domas par atpūtu. Labas ziņas – jau tā plašajai festivālu programmai Latvijā šogad klāt nāks vēl kāds jauns pasākums – Salacgrīvā pirmo reizi tiks rīkots Reņģēdāju festivāls. To plānots iedibināt kā ikgadēju tradīciju, un, protams, festivālā viss grozīsies par un ap reņģēm – gan dažādas sportiskas aktivitātes, piemēram, reņģu smelšana no zvejas laivām, gan arī gastronomisks izpriecas.

Pirmais Reņģēdāju festivāls Salacgrīvā notiks 21. maijā, laikā, kad jūras līcī reņģu ir visvairāk. Festivāls norisināsies dienas garumā, īpaši jautra solās būt svaigu reņģu smelšana tieši no zvejnieku laivām – pirmais zivju spainītis katram būs bez maksas. Kad zivis būs izceltas krastā, notiks ēst gatavošanas sacensības. Bijuši gadi, kad reņģu nozvejots tik daudz, ka nav kur likt, tādēļ pasākuma organizatori sola, ka mājās neviens neaizies nepaēdis vismaz dažas reņģes.

Festivālā būs arī teātra izrādes un muzikāli priekšnesumi, kā arī virves vilkšanas sacensības. Savukārt vakarā – zaļumballe. Festivāla idejas autors Dzintris Kolāts smej – Reņģēdāju festivāls iecerēts kā identitātes apzināšanās.

Iecerēts, ka Reņģēdāju festivāls kļūs par ikgadēju tradīciju un papildinās jau tā bagātīgo Salacgrīvas pasākumu klāstu vasarā.

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl