Latvieši pēc 50 Greja nokrāsām izķer ”seksšopu” preces

1 komentārs

2. Seksa revolūcijas sākums – grāmatas iznākšana?

2/8

50 Greja Nokrāsas mudina biežāk iegriezties intīmpreču veikalos

Pēc grāmatas 50 Shades of Grey, kas iznāca 2012. gada septembrī, bija jūtams pieaugums pēc BDSM industrijas precēm, gan pēc intīmpreču veikalu piedāvājuma klāsta kopumā, atzīst Sexy Style tirdzniecības vadītājs Artūrs Hasanovs. Turklāt, ja runā par klientiem, kas līdz grāmatas nākšanai klajā, neizrādīja vispār nekādu interesi BDSM, bet pēc tam gribēja šīs preces izmēģināt – pieaugums ir aptuveni 10–20% apjomā. Kopumā BDSM pieprasījums pēc BDSM precēm palielinājās divkārtīgi. ”Cilvēkiem interesēja, kas tas ir, kā tas izpaužas un kādas preces ir pieejamas Latvijā. Protams, pēc tam, tās preces, kas vairāk interesē, arī iegādājās,” sacīja Sexy Style pārstāvis.

Kopumā pievēršanās dominances un pakļaušanās tēmai guļamistabā ir vērojams visā pasaulē, ne vien Latvijā, kas ir radies ne vien 50 Shades of Grey ietekmē, bet arī dažādu citu popkultūras norišu ietekmē. ”Gan grāmata, gan pārējās popkultūras norises mudina cilvēkus ieskatīties arī šajās durvīs. Un cilvēki to vairs nekautrējas darīt,” saka intīmpreču veikala pārstāvis.

2. Seksa revolūcijas sākums – grāmatas iznākšana?

2/8

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl