Latvieši maijā bijuši naski čipsu ēdāji; “Ādažu Čipsi” uzstāda rekordu kopš ražotnes dibināšanas brīža

2 komentāri
Latvieši maijā bijuši naski čipsu ēdāji; “Ādažu Čipsi” uzstāda rekordu kopš ražotnes dibināšanas brīža
Publicitātes foto

Maijā “Ādažu Čipsi” ražotnē saražots rekordliels produkcijas apjoms, informē “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja Lineta Mikša.

Konditorejas un uzkodu ražotājs Latvijā “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” 2017. gada maijā “Ādažu Čipsi” ražotnē saražojis par 19% vairāk produkcijas nekā 2016. gada maijā, sasniedzot 598 tonnas, kas ir lielākais čipsu un sāļo uzkodu ražošanas apjoms mēnesī kopš ražotnes dibināšanas 1979. gadā.

Šāds ražošanas apjoma pieaugums galvenokārt ir saistīts ar sāļo uzkodu un kartupeļu čipsu pieprasījuma pieaugumu Latvijā un eksporta tirgos, kā arī veiktajām investīcijām tehnoloģiskajos uzlabojumos. Maijs ražotnē vēsturiski ir bijis ražīgākais mēnesis, jo tieši tad sākas piknika sezona un pieaug čipsu patēriņš.

“Orkla Confectionery & Snacks Latvija” ir lielākais kartupeļu čipsu un sāļo uzkodu ražotājs Latvijā. Uzņēmuma produkcija ar zīmolu “Taffel” tiek eksportēta uz Baltijas valstīm, Skandināviju, ASV, Krieviju, Lielbritāniju, Gruziju, Kazahstānu un Azerbaidžānu. Pašlaik patērētāju iecienītākie produkti ir krējuma un sīpolu čipsi, siera bumbas un vafeļčipsi.

2 komentāri