Komentāri
Latvieši Londonā grib, lai britu skolās ļauj mācīties latviešu valodu
LETA

Latviešu kopiena Londonā vienojusies, ka sadarbosies ar Latvijas vēstniecību jautājumā par latviešu valodas mācības iespējām britu skolās, kurās ir liels latviešu skolēnu skaits.

Tāpat tika atzinīgi vērtēts vēstniecības ierosinājums Apvienotajā Karalistē latviešiem kārtot Latvijā atzītu Valsts valodas prasmes eksāmenu. Puses bija vienisprātis, ka nepieciešams pilnveidot Latvijas vispārējās izglītības tālmācības programmas, piemērojot tās diasporas vajadzībām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

26. septembrī Londonā Latvijas vēstniecība rīkoja Lielbritānijas latviešu biedrību vadītāju
sanāksmi. Diskusija notika par trim tēmām: latviešu valodas stiprināšanu kopienā, latviešu bērnu tiesību un latviešu strādnieku darba tiesību aizsardzību.

Lai rastu iespēju latviešu bērniem krīzes situācijā saglabāt savas latviskās saknes, valodu un ierasto kultūrvidi, vēstniecība ir izplatījusi aicinājumu veidot latviešu audžuvecāku tīklu Apvienotajā Karalistē.

Tāpat sanāksmē tika pārrunāti jautājumi saistībā ar ikgadējās Latviešu kultūras dienas Lielbritānijā rīkošanu.

Ikgadējā latviešu biedrību vadītāju sanāksmē piedalījās Latviešu nacionālās padomes Lielbritānijā, Daugavas Vanagu fonda un Latvijas evaņģēliski luteriskās baznīcas Lielbritānijā vadītāji, kā arī reģionālo latviešu biedrību pārstāvji no Bostonas, Bredfordas, Bristoles, Burtonas pie Trentas, Kembridžas, Londonas, Mančestras, Mensfīldas un Pīterboro.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl