Latvieši ir vispļāpīgākie cilvēki Eiropā, secina pētījums

3 komentāri

Latvijā dzīvo vispļāpīgākie cilvēki visā Eiropas Savienībā. To var secināt no starptautiska pētījuma par mobilo tālruņu sarunu garumu. Latvieši 28 Eiropas Savienības valstu konkurencē ir absolūtie līderi un krietni apsteidz pat frančus un itāliešus.

Latvijā pa mobilo tālruni runā 354 minūtes jeb gandrīz 6 stundas mēnesī. Ja sarēķina vidējo sarunu garumu dienā, tas vairs neizklausās tik gari – tās ir vidēji 11 minūtes. Taču šajā statistikā Latvijas iedzīvotāji ir pārspējuši pat karstasinīgos frančus, itāliešus un arī spāņus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Franči telefona sarunām mēnesī vidēji velta gandrīz piecas stundas, bet šajā topā trešās vietas ieguvējiem – zviedriem – telefona sarunās aizrit nedaudz vairāk par 4,5 stundām mēnesī.

Tikmēr vismazāk laiku šādām sarunām tērē Maltā – tur mēnesī vidēji tās ir vien 84 minūtes, bet likumsakarīgi, ka tieši tur ir arī visaugstākā maksa par sarunu minūtē – tie ir nepilni 20 eirocenti.

Skaties video:

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl