Latvieši Anglijā uzskata, ka labklājība pēc “Brexit” vienalga būs labāka nekā Latvijā

Komentāri

Lielbritānijā dzīvojošo Eiropas Savienības (ES) pilsoņu tiesību pārstāvošā biedrība “3Miljoni” pauž niknumu, ka bezjēdzīga izrādījusies pieteikšanās un naudas tērēšana pastāvīgā rezidenta kartes (Permanent resident status) nokārtošanai.

Iebraucēji to uzskatīja par pietiekamu juridisko aizsardzību, lai pēc “Brexit” viņiem neatņemtu visus līdzšinējos sociālekonomisko labumus un nebūtu apdraudēta palikšana Lielbritānijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdz ar šo nedēļu pēc britu premjeres Terēzas Mejas plāna visiem, kuri vēlēsies turpināt legāli dzīvot un strādāt Lielbritānijā, nāksies pieteikties jaunam statusa apliecinājuma veidam – pastāvīgais statuss (Settled status). Britu iekšlietu ministrija apstiprinājusi, – to vajadzēs iegūt arī tiem, kuri jau līdz šim ieguvuši pastāvīgā rezidenta kartes.

Tiesa gan, izskan kritika par neskaidrajiem ierobežojumiem tiem ES migrantiem, kas nebūs nodzīvojuši 5 gadus Lielbritānijā, kā faktoru jaunā statusa iegūšanai. LNT Ziņu Lielbritānijā uzrunātie latvieši atzīst, – lai arī kāda būs “post-Brexit” realitāte, tomēr ekonomiskā labklājība vienalga būs labāka nekā Latvijā. “Brexit” nav licis šķēršļus arī citiem Latvijā vēl dzīvojošajiem plānot emigrāciju uz Lielbritāniju.

Plašāk par šo skatieties šovakar plkst. 20.00 LNT Ziņās speciālreportāžu ciklā “Mūsējie Anglijā – gadu pēc “Brexit””.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl