“Lattelecom” sola lētāku elektrību

Komentāri

Telekomunikāciju uzņēmums “Lattelecom” sāks tirgot elektroenerģiju. Šim nolūkam ir izveidots īpašs piedāvājums, ar kura palīdzību uzņēmums cer pievilināt katru piekto Latvijas mājsaimniecību.

Mājsaimniecības elektrību brīvajā tirgū var pirkt jau otro gadu un izvēlēties vienu no astoņiem elektroenerģijas piegādātājiem. Taču 97% mājsaimniecību joprojām palikuši pie “Latvenergo”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Lattelecom” cer, ka spēs ieinteresēt ap 20% patērētāju un sāk tirgot elektroenerģiju no šodienas. Līdz gada beigām uzņēmums cer pārdot elektrību 10 līdz 12 tūkstošiem mājsaimniecību. “Lattelecom” klientiem piedāvās trīs tarifa plānus – mainīgo, kas piesaistīts biržas cenām, ar fiksētu biržas augstāko robežu un fiksēto. Izvēloties sev piemērotāko, iedzīvotāji spēšot mēnesī ietaupīt vairākus eiro.

Tikmēr uzņēmumā “Sadales tīkls” skaidro – kaut arī elektroenerģijas piegādātāju ir daudz, lielākais vairums mājsaimniecību tomēr joprojām izvēlas “Latvenergo”.

Video: LNT Ziņu sižets

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl