Latgales reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības amatpersonas rīkos masveida reidus

0 Komentāru
Latgales reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības amatpersonas rīkos masveida reidus
RŪTA KALMUKA, F64

Latgales reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības amatpersonas Zibakacijas ietvaros rīkos masveida reidus,  Skaties.lv informēja Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes (LRP) Dokumentu pārvaldības nodaļā.

Ņemot vērā to, ka pēdējā laikā ir palielinājies gadījumu skaits, kad vadītāji sēžas pie transportlīdzekļu stūres alkohola reibuma stāvoklī, turpmāk Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Patruļpolicijas nodaļas Satiksmes uzraudzības rotas amatpersonas rīkos Zibakciju, kuras ietvaros, katru nedēļu būs masveida reidi un tiks veiktas īpaši pastiprinātas pārbaudes, vai transportlīdzekļu vadītāji pie stūres nav sēdušies alkohola vai citu apreibinošu vielu ietekmē.

Tāpat policisti kā iepriekš sekos līdzi tam, vai transportlīdzekļu vadītāji nepārsniedz atļauto braukšanas ātrumu un ievēro pārējos ceļu satiksmes noteikumus. Papildus likumsargi pievērsīs uzmanību arī mazāk aizsargāto ceļu satiksmes dalībnieku veiktajiem pārkāpumiem, vienlaikus skaidrojot riskus, kas rodas, ja kājāmgājēji, velosipēdisti, motociklu un arī skrejriteņu vadītāji neievēro ceļu satiksmes noteikumus un rada apdraudējumu ceļu satiksmes drošībai.

Valsts policija aicina vadītājus nebūt pārgalvīgiem, un, ja ticis lietots alkohols, nesēsties pie stūres, kā arī atgādina, ka ceļu satiksmes noteikumu prasību neievērošana apdraud ne tikai paša transporta līdzekļa vadītāja, bet arī citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību un veselību.

0 Komentāru