Latgales plūdos cietušie lauksaimnieki var sākt pieteikties kompensācijām

Komentāri

Lielajos Latgales plūdos cietušās zemnieku saimniecības no šodienas, 4. septembra, var sākt pieteikties kompensācijām. Uz atbalstu varēs pretendēt par pilnībā bojā gājušiem sējumiem vai sagandētu lopbarībai sagatavoto sienu.

Kompensāciju saņemšanai var pieteikties Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra un Lauku atbalsta dienesta reģionālajās iestādēs, iesniedzot no elektroniskās sistēmas izdrukātu karti ar applūdušajām teritorijām. Tad trīs dienu laikā speciālisti šīs vietas apsekos. Par kompensāciju apmēru lems, kad būs skaidrs, cik daudz postījumu ir.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Graudaugu sējumi gan nav vienīgie, kas cietuši. Pirms plūdiem Latgalē un arī Vidzemē tika prognozēta ļoti laba kāpostu, kartupeļu, burkānu un biešu raža, taču ilgstošās lietavas dārzeņu laukus sabojājušas, – vietām manīta puve un dārzeņu kvalitāte ar katru dienu pasliktinās. Turklāt sliktā laika dēļ joprojām ir problēmas arī ar ražas novākšanu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl