Latgales plūdos cietušie lauksaimnieki var sākt pieteikties kompensācijām

Komentāri

Lielajos Latgales plūdos cietušās zemnieku saimniecības no šodienas, 4. septembra, var sākt pieteikties kompensācijām. Uz atbalstu varēs pretendēt par pilnībā bojā gājušiem sējumiem vai sagandētu lopbarībai sagatavoto sienu.

Kompensāciju saņemšanai var pieteikties Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra un Lauku atbalsta dienesta reģionālajās iestādēs, iesniedzot no elektroniskās sistēmas izdrukātu karti ar applūdušajām teritorijām. Tad trīs dienu laikā speciālisti šīs vietas apsekos. Par kompensāciju apmēru lems, kad būs skaidrs, cik daudz postījumu ir.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Graudaugu sējumi gan nav vienīgie, kas cietuši. Pirms plūdiem Latgalē un arī Vidzemē tika prognozēta ļoti laba kāpostu, kartupeļu, burkānu un biešu raža, taču ilgstošās lietavas dārzeņu laukus sabojājušas, – vietām manīta puve un dārzeņu kvalitāte ar katru dienu pasliktinās. Turklāt sliktā laika dēļ joprojām ir problēmas arī ar ražas novākšanu.

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI!

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI! 33

Tests – nosaki savu pedantisma līmeni! Iespējams, tu jau sen kaitini savus draugus un tuvākos! Pārspīlēta kārtībmīle vai Miss bardaks, to vari noskaidrot šeit.

Lasi vēl