Latgalē varētu izveidot televīzijas kanālu krievu valodā

Komentāri

Latgalē būtu nepieciešams izveidot kanālu krievu valodā, lai līdzsvarotu šā reģiona informatīvo telpu, raidījumā 900 sekundes sacīja satiksmes ministrs Anrijs Matīss.

Patlaban liela daļa Latgales iedzīvotāju dzīvo Krievijas informatīvajā telpā, tādēļ Latvijai ir “jāliek kaut kas pretī”, sacīja A. Matīss, kurš drīzumā plāno doties uz Latvijas austrumu daļu, lai novērtētu situāciju klātienē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Patlaban gan vēl nav skaidra plāna par šāda telekanāla saturu vai finansējumu.

Krievijas propagandas kanāli Latvijā kļūst aizvien izplatītāki

Tur pasaules notikumu atspoguļojums tieši sakrīt ar Krievijas oficiālo politiku – gan par karu Ukrainā, gan citiem notikumiem.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl