Komentāri
Latgalē par teju 1,5 miljoniem būvēs gājēju un velo celiņus
Ilustratīvs foto: LETA

Latgalē par 1 480 000 eiro jeb teju pusotru miljonu eiro tiek plānots izbūvēt gājēju un velosipēdistu celiņus, liecina informācija par prioritārajiem projektiem Latgales plānā 2015.–2017. gadam.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) plāna sadaļā par satiksmes drošības paaugstināšanas projektiem valsts autoceļos iekļauts finansējums gan gājēju velosipēdistu celiņa ierīkošanai gar autoceļu Malta–Sloboda Latgales pilsētā Maltā, gan līdzīga celiņa izveide uz autoceļa Viļāni–Preiļi–Špoģi apdzīvotā vietā Riebiņi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat saskaņā ar plānu līdz 2017. gadam gājēju-velosipēdistu celiņu, kā arī apgaismojumu Maltas pilsētā iegūs arī autoceļš Krievijas robeža (Grebņeva) – Rēzekne – Daugavpils – Lietuvas robeža (Medumi).

Jauns veloceliņš un gājēju celiņš būs arī gar autoceļu Līvāni–Preiļi Sutru ciemā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl