Latgalē atkal sagaidīts sniegs!

Komentāri
Latgalē atkal sagaidīts sniegs!
Avots: Facebook

Ieraksti sociālajā tīklā Facebook liecina, ka Krustpilī, kas pēc jaunās novadu reformas atrodas Latgalē, atkal uzsnidzis sniegs!

Ja arī Tavā novadā vai pilsētā atkal sagaidīts ilgi gaidītais sniegs, ziņo par to mums, rakstot uz e-pastu pasts@skaties.lv vai arī mūsu Twitter un Facebook kontos!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau vēstījām, ka šodien daudzviet valsts teritorijā gaidāmi nokrišņi, galvenokārt lietus, bet iespējams arī slapjš sniegs. Vairāk par gaidāmo laiku uzzini arī portālā Laikazinas.lv!

Lūk, sniegs Krustpilī:

a pie mums sniedziņš krīt :)

Posted by Sigita Draško on Friday, December 11, 2015

Foto – ziema, ko tā sen gaidām:

Laika ziņas

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl