Komentāri
Latgalē aizvien jūtamas plūdu sekas; applūdis vēl viens valsts vietējā ceļa posms
Plūdu dēļ Latgalē ir slēgts autoceļa Līvāni–Steķi (V753) posms pie Gercāniem (3.km) (Ilustratīvs foto/ Mārtiņš Trons / LETA)

Naktī uz pirmdienu, 4. septembri, Līvānu novadā applūdis vēl viens valsts vietējā ceļa posms, informē AS “Latvijas Valsts ceļi”.

Plūdu dēļ Latgalē ir slēgts autoceļa Līvāni–Steķi (V753) posms pie Gercāniem (3. km). Ceļš applūdis, jo Skrebeļu kūdras purvā ir paaugstinājies ūdens līmenis. Plūdu un izskalojumu dēļ šobrīd ir slēgta satiksme kopumā uz pieciem valsts vietējās nozīmes autoceļiem Latgalē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šobrīd slēgtie valsts vietējo ceļu posmi Latgalē ir Upītes-Demerova (V478) pie Bukiem (1,76.km) un pie Demerovas (6,7.km); Seļekova-Degļova-Goliševa (V507) pirms Goliševas (22,5.km); Salnava-Motriņa (V531) pie Krutovas (4,5.km); Ruskulova-Bērzpils (V493) pie Zosuļiem (26,5.-27.km); Līvāni-Steķi (V753) posms pie Gercāniem (3.km).

“Latvijas Valsts ceļi” informē, ka satiksme uz applūdinātajiem un izskalotajiem autoceļiem tiek atjaunota tiklīdz krīt ūdens līmenis un uz ceļiem ir iespējams veikt darbus.

Jau vēstīts, ka augusta nogalē spēcīgas lietavas piedzīvoja Latgales iedzīvotāji. Piedzīvotā stihija jau nosaukta par gadsimta plūdiem, – to dēļ Latgalē applūda vairāki lauki, tika izskaloti ceļi un slēgta satiksme vairākos autoceļu posmos. Ņemot vērā radītos zaudējumus Latgalē, daļā Vidzemes un Zemgalē tika izsludināts ārkārtas stāvoklis lauksaimniecības sektorā.

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl