Komentāri
Latgalē aizvien jūtamas plūdu sekas; applūdis vēl viens valsts vietējā ceļa posms
Plūdu dēļ Latgalē ir slēgts autoceļa Līvāni–Steķi (V753) posms pie Gercāniem (3.km) (Ilustratīvs foto/ Mārtiņš Trons / LETA)

Naktī uz pirmdienu, 4. septembri, Līvānu novadā applūdis vēl viens valsts vietējā ceļa posms, informē AS “Latvijas Valsts ceļi”.

Plūdu dēļ Latgalē ir slēgts autoceļa Līvāni–Steķi (V753) posms pie Gercāniem (3. km). Ceļš applūdis, jo Skrebeļu kūdras purvā ir paaugstinājies ūdens līmenis. Plūdu un izskalojumu dēļ šobrīd ir slēgta satiksme kopumā uz pieciem valsts vietējās nozīmes autoceļiem Latgalē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šobrīd slēgtie valsts vietējo ceļu posmi Latgalē ir Upītes-Demerova (V478) pie Bukiem (1,76.km) un pie Demerovas (6,7.km); Seļekova-Degļova-Goliševa (V507) pirms Goliševas (22,5.km); Salnava-Motriņa (V531) pie Krutovas (4,5.km); Ruskulova-Bērzpils (V493) pie Zosuļiem (26,5.-27.km); Līvāni-Steķi (V753) posms pie Gercāniem (3.km).

“Latvijas Valsts ceļi” informē, ka satiksme uz applūdinātajiem un izskalotajiem autoceļiem tiek atjaunota tiklīdz krīt ūdens līmenis un uz ceļiem ir iespējams veikt darbus.

Jau vēstīts, ka augusta nogalē spēcīgas lietavas piedzīvoja Latgales iedzīvotāji. Piedzīvotā stihija jau nosaukta par gadsimta plūdiem, – to dēļ Latgalē applūda vairāki lauki, tika izskaloti ceļi un slēgta satiksme vairākos autoceļu posmos. Ņemot vērā radītos zaudējumus Latgalē, daļā Vidzemes un Zemgalē tika izsludināts ārkārtas stāvoklis lauksaimniecības sektorā.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl