Komentāri
Latgalē aizvien jūtamas plūdu sekas; applūdis vēl viens valsts vietējā ceļa posms
Plūdu dēļ Latgalē ir slēgts autoceļa Līvāni–Steķi (V753) posms pie Gercāniem (3.km) (Ilustratīvs foto/ Mārtiņš Trons / LETA)

Naktī uz pirmdienu, 4. septembri, Līvānu novadā applūdis vēl viens valsts vietējā ceļa posms, informē AS “Latvijas Valsts ceļi”.

Plūdu dēļ Latgalē ir slēgts autoceļa Līvāni–Steķi (V753) posms pie Gercāniem (3. km). Ceļš applūdis, jo Skrebeļu kūdras purvā ir paaugstinājies ūdens līmenis. Plūdu un izskalojumu dēļ šobrīd ir slēgta satiksme kopumā uz pieciem valsts vietējās nozīmes autoceļiem Latgalē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šobrīd slēgtie valsts vietējo ceļu posmi Latgalē ir Upītes-Demerova (V478) pie Bukiem (1,76.km) un pie Demerovas (6,7.km); Seļekova-Degļova-Goliševa (V507) pirms Goliševas (22,5.km); Salnava-Motriņa (V531) pie Krutovas (4,5.km); Ruskulova-Bērzpils (V493) pie Zosuļiem (26,5.-27.km); Līvāni-Steķi (V753) posms pie Gercāniem (3.km).

“Latvijas Valsts ceļi” informē, ka satiksme uz applūdinātajiem un izskalotajiem autoceļiem tiek atjaunota tiklīdz krīt ūdens līmenis un uz ceļiem ir iespējams veikt darbus.

Jau vēstīts, ka augusta nogalē spēcīgas lietavas piedzīvoja Latgales iedzīvotāji. Piedzīvotā stihija jau nosaukta par gadsimta plūdiem, – to dēļ Latgalē applūda vairāki lauki, tika izskaloti ceļi un slēgta satiksme vairākos autoceļu posmos. Ņemot vērā radītos zaudējumus Latgalē, daļā Vidzemes un Zemgalē tika izsludināts ārkārtas stāvoklis lauksaimniecības sektorā.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl