Komentāri
“Lat Loto” izlozes veiksmīgā biļete nevar atrast savu īpašnieku
FOTO: LETA

Teju 23 tūkstoši eiro  joprojām nevar atrast savu īpašnieku. Vienpadsmitā jūnija “Lat Loto” izlozes veiksmīgā biļete ir pirkta Limbažu autoostas “Narvesen” veikalā. Veikala pārdevēja skaidro, ka šodien kāds vīrietis interesējās par izlozes laimīgajiem skaitļiem, lai tos salīdzinātu.

Limbažu autoostas Narvesen veikalā par nesen laimēto naudu liecina uzraksts ar izlozes datumu un vinnēto summu – 22 729 eiro. Tie limbažnieki, kuri dzirdējuši par zudušo veiksminieku izvirza dažādus minējumus par to, kas varētu būt noticis. Iedzīvotāji prāto, ka cilvēkam varbūt kaut kas atgadījies vai arī laimētājs nemaz nezina par veiksmīgo biļeti un visbeidzot varbūt tā biļete vairs nav atrodama.

LNT sastaptā veikala pārdevēja skaidro, ka laimējušo biļeti pārdevusi viņas kolēģe, kura, protams, pircēju neatceras. Taču skaidrs, ka pircējs skaitļu variantus uz vairākām izlozēm iegādājies par 21 eiro ar skaidru cerību vinnēt.

Kopš izplatītas ziņas par laimestu bez saimnieka veikalā ir vērsies kāds vīrietis, kurš pieļauj iespēju, ka viņa māsa varētu būt veiksmīgās biļetes īpašniece.

Iepriekš Lat Loto pārstāvji ziņoja, ka laimests jāpiesaka 30 dienas pēc pēdējās izlozes, kurā laimīgā biļete piedalījusies. Šajā gadījumā noslēdzošā spēle bija 2. jūlijā un rīt jau ir mēnesis kopš minētās izlozes. Latloto pārstāvji, tomēr, mierina veiksmīgās biļetes īpašnieku. Laimētie nepilnie 23 000-i nekur nepazudīs un gaidīs savu saimnieku vēl 10 gadus.

Jāpiemin, ka limbažnieki ir visai veiksmīgi loterijās. Šajā pavasarī kāds Limbažu iedzīvotājs arī atminēja viking loto piecus skaitļus un papildus skaitli, kopsummā vinnējot vairāk nekā 96 000eiro.

Lasi vēl