Laimīgs stāsts par suni no patversmes, kurš atradis mājas

Komentāri

”Mēs gribējām suni ņemt sen, un tad mēs skatījāmies raidījumu Suns meklē mājas un noskatījām suni,” stāsta Linda, kura kopā ar Artūru pieņēma suni no patversmes. Tagad suņuks ir iejuties jaunajās mājās, bet jaunie saimnieki to uztver kā ģimenes sastāvdaļu.

Artūrs atzīst, ka, sākot mācīt suni, pamazām ir redzams progress, ”un pašās beigās tev izaug – labākais draugs”. Savukārt Linda stāsta, ka no patversmes ņemtais suns tagad kļuvis ļoti laimīgs un “to var redzēt”. Sunīte priecājas, saimniekus sagaidot mājās, un arī pašiem suņi kļuvuši par ģimenes locekļiem.LOgo

Varbūt arī tu vari kādam kļūt par vislabāko saimnieku pasaulē. Vai arī vari ziedot suņu patversmei, zvanot pa tālr.: 90006388. Viens zvans – ziedojums 1,42 eiro apmērā.

Video!

 

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl