Laimīga suņa stāsts: kucēns atrod mājas lauku saimniecībā

Komentāri
Laimīga suņa stāsts: kucēns atrod mājas lauku saimniecībā
Foto: facebook.com/kepa.lv

Šis ir stāsts ar laimīgām beigām – pamestais septiņus mēnešus vecais kucēns, kuru dzīvnieku draugi atrada Ziepniekkalnā, tagad atradis jaunas mājas. Turklāt jaunajiem saimniekiem pieder saimniecība, kas nozīmē – suņukam būs, kur izskrieties un spēlēties.

“Nesen rakstījām par septiņus mēnešu vecu kucēnu, kurš tika atrasts Ziepniekkalnā 24. trolejbusa galapunktā. Neviens viņu nemeklēja un bija aizdomas, ka viņu gribēja vienkārši izmest pie dārziņiem. A/s Dzintars darbinieki kucēnu piebaroja un palūdza mūs izvietot sludinājumu, lai atrastu jaunus saimniekus. Un tiešām izdevās!” raksta DZAB Ķepu-ķepā.

Uz sludinājumu atsaucās cilvēki no Neretas, kuriem ir pašiem sava saimniecība. “Viņu suns nomira no vecuma, tāpēc viņi meklēja kompanjonu otram sunītim, kurš skuma viens. Par laimi, otrs suns kucēnu pieņēma labi, un jaunie saimnieki atsūtīja fotogrāfijas, kā viņam iet jaunajās mājās,” raksta Ķepu-ķepā pārstāvji.

Skaties foto!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl