1 komentārs

Pateicoties Siguldas iedzīvotāju atsaucībai, dzīvnieku patversmes Labās mājas pārstāvjiem izdevies notvert kucīti, kuras 10 mazuļi tika izmesti laukā no mājas nomiršanai. Kucītes saimnieki ļāvuši tai brīvi klaiņot pa Siguldu, un tagad suņu meitene ir pamatīgi novārgusi.

”Kucīte ir jauna, apmēram 1,5 gadiņi. Šobrīd ”sunīte” ir ļoti novārdzināta, pupiņi pietūkuši, ”piens deg pupiņos”, kas šobrīd kucītei jau radīja sāpes…” raksta patversmes Labās mājas pārstāvji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Priecīga ziņa šajā drūmajā stāstā – sunenīte ir noķerta un galvenais – suņu dāma atpazina savus bērniņus! Kad tika tuvināts pirmais pīkstošais kucēns, sunenīte uzreiz laimīgi pietraucās kājās un sāka aktīvi kustināt savu asti. Mazie ir atpazīti un pieņemti,” ziņo dzīvnieku draugi.

Lai gan sākotnēji līdzjutēji bija diezgan skeptiski noskaņoti par iespēju kucīti notvert, jo sunīte ir ļoti bailīga un rokās nedevās, bet, rāpojot uz vēdera, skrienot pakaļ, velkot ārā no baļķu apakšas un visādi citādi iesaistoties, dzīvnieku draugiem tomēr izdevās sunenīti noķert.
Tagad ir noskaidrota precīza suņu meitenes dzīvesvieta un viņas īpašnieks. ”Viņam iepriekš bijusi cita kucīte, kurai bija piedzimuši kucēni. Viens no kucēniem tika paturēts, un tā ir šodien noķertā suņu meitene, bet viņas mammīte diemžēl jau kādu laiciņu atpakaļ tika nobraukta. Kucīte tika regulāri laista nepieskatīta skraidīt pa Siguldu,” vēsta ieraksts patversmes Labās mājas Facebook grupā.

”Kucītes saimnieks jau ir izteicis pretenzijas par sunītes paņemšanu. Taču vakar atvestie kucēni uz patversmi tika nogādāti, kad mazie tika atrasti, izmesti grāvī, tātad kāds ”labvēlis” bija jau papūlējies… Kucīte šodien tika noķerta veikala R.D.A. teritorijā, nekādas īpašumtiesības neesam pārkāpuši,” raksta patversmes darbinieki.

Patversme vērsīsies ar iesniegumu policijā par dzīvnieku nepieskatīšanu, un turpmākais būs Siguldas policijas kompetencē.

”Vēlreiz liels paldies visiem atbalstītājiem, līdzjutējiem, ziedotājiem, gan tiem, kuri izmantoja bankas iespējas, gan tiem, kuri personīgi ieradās patversmē, palīgiem, visiem, visiem, visiem! Paldies!!!” raksta Labās mājas pārstāvji.

Skaties foto!

Skaties video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl