Laimēts lielākais laimests Latvijas loteriju vēsturē!

Komentāri
Laimēts lielākais laimests Latvijas loteriju vēsturē!

Loterijas “Viking Lotto” 30. novembra izlozē Latvijā tika uzminēti seši skaitļi un laimēti 815 001 eiro, ziņo loterijas organizatori.

Laimīgā loterijas biļete ar vienu spēles variantu uz divām izlozēm par 1,20 eiro 20. novembrī iegādāta internetā. Šajā izlozē Latvija ir vienīgā no dalībvalstīm, kurā ir atminēti seši skaitļi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

815 001 eiro ir lielākais laimests Latvijas loteriju vēsturē. Līdz šim lielākais loteriju laimests – 600 000 eiro pagājušā gada 29. decembrī laimēts loterijā “Keno”. Līdz šim lielākais “Viking Lotto” laimests Latvijā laimēts pēc divām dienām – 2015. gada 31. decembrī.

890 016,60 eiro vērto laimestu par sešiem skaitļiem Latvijas laimētājai bija jādala ar somu, dāni un diviem norvēģiem, un viņa saņēma 178 003,32 eiro.

“Latvijas Loto” organizē loterijas “Viking Lotto”, “Keno”, “Latloto 5 no 35”, “Eurojackpot”, “SuperBingo”, ar divām papildspēlēm “Džokers” un “Džokers 7”, “Loto 5” un trīspadsmit momentloterijas.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl