Laimēts lielākais laimests Latvijas loteriju vēsturē!

Komentāri
Laimēts lielākais laimests Latvijas loteriju vēsturē!

Loterijas “Viking Lotto” 30. novembra izlozē Latvijā tika uzminēti seši skaitļi un laimēti 815 001 eiro, ziņo loterijas organizatori.

Laimīgā loterijas biļete ar vienu spēles variantu uz divām izlozēm par 1,20 eiro 20. novembrī iegādāta internetā. Šajā izlozē Latvija ir vienīgā no dalībvalstīm, kurā ir atminēti seši skaitļi.

815 001 eiro ir lielākais laimests Latvijas loteriju vēsturē. Līdz šim lielākais loteriju laimests – 600 000 eiro pagājušā gada 29. decembrī laimēts loterijā “Keno”. Līdz šim lielākais “Viking Lotto” laimests Latvijā laimēts pēc divām dienām – 2015. gada 31. decembrī.

890 016,60 eiro vērto laimestu par sešiem skaitļiem Latvijas laimētājai bija jādala ar somu, dāni un diviem norvēģiem, un viņa saņēma 178 003,32 eiro.

“Latvijas Loto” organizē loterijas “Viking Lotto”, “Keno”, “Latloto 5 no 35”, “Eurojackpot”, “SuperBingo”, ar divām papildspēlēm “Džokers” un “Džokers 7”, “Loto 5” un trīspadsmit momentloterijas.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl