Laimēts lielākais laimests Latvijas loteriju vēsturē!

Komentāri
Laimēts lielākais laimests Latvijas loteriju vēsturē!

Loterijas “Viking Lotto” 30. novembra izlozē Latvijā tika uzminēti seši skaitļi un laimēti 815 001 eiro, ziņo loterijas organizatori.

Laimīgā loterijas biļete ar vienu spēles variantu uz divām izlozēm par 1,20 eiro 20. novembrī iegādāta internetā. Šajā izlozē Latvija ir vienīgā no dalībvalstīm, kurā ir atminēti seši skaitļi.

815 001 eiro ir lielākais laimests Latvijas loteriju vēsturē. Līdz šim lielākais loteriju laimests – 600 000 eiro pagājušā gada 29. decembrī laimēts loterijā “Keno”. Līdz šim lielākais “Viking Lotto” laimests Latvijā laimēts pēc divām dienām – 2015. gada 31. decembrī.

890 016,60 eiro vērto laimestu par sešiem skaitļiem Latvijas laimētājai bija jādala ar somu, dāni un diviem norvēģiem, un viņa saņēma 178 003,32 eiro.

“Latvijas Loto” organizē loterijas “Viking Lotto”, “Keno”, “Latloto 5 no 35”, “Eurojackpot”, “SuperBingo”, ar divām papildspēlēm “Džokers” un “Džokers 7”, “Loto 5” un trīspadsmit momentloterijas.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl