Laiks eglītei! Aicina izvēlēties vienu, nevis nozāģēt vairākas un pamest mežā

Komentāri

Tuvojoties Ziemassvētku laikam, arvien vairāk iedzīvotāju interesējas par iespējām pašu spēkiem sagādāt eglītes.

Valsts iestādes atgādina, ka eglītes drīkst meklēt tikai Latvijas Valsts mežu teritorijās un katra ģimene savām vajadzībām drīkst nozāģēt tikai vienu eglīti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šos mežus var atpazīt pēc dzeltenas plāksnītes ar apzīmējumu un ar platām dzeltenām svītrām atzīmētiem kokiem vai arī izmantojot aplikāciju ”Latvijas Valsts meži meža kartes”, kur, ar viedtālruni var noteikt savu atrašanās vietu un atrast tuvāko valsts mežu un piebraucamo ceļu.

Privātos mežos, dabas parkos un īpaši aizsargājamās dabas teritorijās, kas atzīmētas ar ozollapu, egļu zāģēšana ir aizliegta!

Valsts meži arī aicina pēc svētkiem koku neizmest, bet izmantot apkurei.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl