Laiks eglītei! Aicina izvēlēties vienu, nevis nozāģēt vairākas un pamest mežā

Komentāri

Tuvojoties Ziemassvētku laikam, arvien vairāk iedzīvotāju interesējas par iespējām pašu spēkiem sagādāt eglītes.

Valsts iestādes atgādina, ka eglītes drīkst meklēt tikai Latvijas Valsts mežu teritorijās un katra ģimene savām vajadzībām drīkst nozāģēt tikai vienu eglīti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šos mežus var atpazīt pēc dzeltenas plāksnītes ar apzīmējumu un ar platām dzeltenām svītrām atzīmētiem kokiem vai arī izmantojot aplikāciju ”Latvijas Valsts meži meža kartes”, kur, ar viedtālruni var noteikt savu atrašanās vietu un atrast tuvāko valsts mežu un piebraucamo ceļu.

Privātos mežos, dabas parkos un īpaši aizsargājamās dabas teritorijās, kas atzīmētas ar ozollapu, egļu zāģēšana ir aizliegta!

Valsts meži arī aicina pēc svētkiem koku neizmest, bet izmantot apkurei.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl