Komentāri

Prognoze tuvākajām dienām līdz pat astronomiskās vasaras sākumam 21. jūnijā ir vēl nedaudz uzlabojusies – gaisa temperatūra vietām sasniegs +22…+25 grādus, līs vien dažviet un pavisam nedaudz.

Piektdien, 16. jūnijā, spīdēs saule, bet dienas otrajā daļā valsts dienvidrietumos mākoņu kļūs vairāk. Liepājas pusē vakarā gaidāms lietus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pūtīs lēns dienvidaustrumu, bet valsts austrumos – vairāk ziemeļaustrumu vējš.

Gaisa temperatūra būs ap +22…+24 grādiem, jūras piekrastē – nedaudz vēsāk.

Laika tips otrais – labvēlīgs.

Uzlabojusies arī prognoze nedēļas nogalei – būtiski nokrišņi netiek prognozēti, siltāk kļūs gan naktī, gan dienā – ap +18…+24 grādiem.

Laika ziņas

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl