Komentāri
Lai tevi tas neizbrīna! Turpmākajās divās nedēļās Latvijā koncentrēsies lielāks karavīru skaits
LETA

Turpmākajās divās nedēļās Latvijā koncentrēsies lielāks militārpersonu skaits, jo Ādažos notiks mācības Sudraba bulta 2015. Šodien sākas štāba mācības, pēc tam gaidāma aktīvāka darbība.

Kopumā mācībās piedalīsies vairāk nekā 2100 karavīru. Aptuveni puse no viņiem pārstāv militāros spēkus no citām valstīm – ASV, Dānijas, Kanādas, Lielbritānijas un Vācijas.

Mācības tiek rīkotas, lai pilnveidotu gan NATO valstu bruņoto spēku sadarbību, gan arī sadarbību ar valsts un pašvaldības institūcijām operāciju laikā.

Daļa no karavīriem, kas ieradās uz mācībām, šeit uzturēsies ilgāk. Līdz oktobra beigām kopā ar Latvijas bruņotajiem spēkiem trenēsies kopumā vairāk nekā 200 Dānijas un Vācijas karavīri. Vēl Latvijā uzturas vairāk nekā 200 ASV karavīru.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl