Lai samazinātu darbaspēka nodokļu nastu, valdība izziņoja vērienīgu reformu, taču šodien kļuvis zināms, ka tiek apsvērta iespēja vienu no darbaspēka nodokļiem tomēr celt. Lai aizlāpītu caurumu veselības budžetā, darba devējiem un ņēmējiem varētu nākties maksāt lielākas sociālās apdrošināšanas iemaksas. Pēc Veselības ministrijas sniegtās informācijas, plāns ir palielināt tā saukto sociālo nodokli par vienu procentu.

Atpakaļ uz rakstu

18 komentāri

 • Es

  Es

  Lai saimeas deputāti neidz norīt visu nauda,paliks arī medicīnai.Tauta attopieties.
 • Aluksniete

  Aluksniete

  Esmu paslaik balvu slimnicaa...attieksme ir vienkarsi briesmiga seit...precizak dzemdibu nodalaa..pusdienlaikaa teicu ka sap sausmigi muguras lejasdala..domajat ka kads vispar pieversa uzmaniibu....pilniigi neviens...par ko vinjiem maksaat..?
 • idiote

  idiote

  tas ,jau ir pratam neaptverams ,,,,vajag,,vajag,,vel vienu procentu vajag ,,,,,,atdeves ,ka nav ta nav,,,tur jau vairs nepalidzes visas pasaules nauda tam rijigumam,,,apetiti vajag piebremzet ,nevis vel vienu procentu,,,nepiebarojamie,,,,
 • esss

  esss

  ja so pienems, tad aploksnu algu neizskaust, jo uznemejam darba nemejs izmaksas vel dargak
 • ribentrops

  ribentrops

  Ja arī visu Latvijas naudu iedotu tikai un vienīgi veselēbas aprūpei, tad arī būtu par maz. Iekams netiks reformēta veselības aizsardzības formula Latvijā, nekas nemainīsies. Slimnīcu valžu darbiniekiem algas ir pie 10 000 eiro...vai tas vēl ir par maz?
 • cinitajs

  cinitajs

  Latvija medicina ir par lielu naudu tikai,tad vari tik pie arsta uzreiz.Viss parejais ir idiotisms sai mulka Latvijas tautai.
  • disneja

   disneja

   Diemžēl, arī par lielu naudu nevar tikt pie ārsta uzreiz.
   Es nestādos priekšā, kā pie medicīnas pakalpojumiem tiek tie, kas nevar samaksāt privātprakses izcenojumus.
   Tāpēc ir tik daudz ielaistu slimību, kuru ārstēšanai ir nepieciešams vēl vairāk līdzekļu.
 • Vispàr

  Vispàr

  Vél jau varētu mirsanas nodokli uzlikt.Ja nevar laikus samaksàt,mirī nost.Un slimosanas kvotas uzlikt.Ja iesnas un paaugstinàta temp.piemetas vairàk par 3 x gadà,ieskaitīt riska grupà.Vël jàpiestràdà pie korupcijas klasifikatora.Pie kàdàm kaitëm ar kukuli jàiet pie Çaksas&Co,ar kàdàm likstàm drīkst izmantot ziedojumus un debesu brīnumu"valsts atmaksàtu"àrstësanas imitàciju.
  • una

   una

   Man jau tā bija, kad prasīju ko lai dara ja man nav naudas lai veiktu medicīnisko pakalpojumu, man atbildēja nu tad ir jāmirst nost.
 • Imants

  Imants

  Sviests . Saemas bijusie komunististi nav spejigi logiski domat . Vecuma planpratiba .
 • eline

  eline

  Jebkurš nodoklis gan esošais ,gan tas kuru pacels līdz bezgalībai pazudīs kā caurā maisā.Parastais cilvēks no tā neiegūs pilnīgi neko.Treknie tikai dzīvos vēl treknāk.
 • disneja
  +11 +11 0

  disneja

  Nekas nemainīsies medicīnas jomā, ja arī tiks paceltas sociālās iemaksas.
  Valsts apmaksātie pakalpojumi nekļūs pieejamākai.
  Patreiz ir situācija, ka pacientam ir mēnešiem jāgaida rindās pie speciālista arī tad, kad viņš ir gatavs pats maksāt par šo pakalpojumu.
  Ir lietas, kas var pagaidīt, bet ja pierakstu pie ķirurga piedāvā ātrākais pēc 4 mēnešiem ( runa ir par maksas pakalpojumu), pie acu ārsta rinda ir 10 mēnešus.
  Ja esi gatavs par aprūpi samaksāt un tad pie tās netiec, tad kāpēc, lai maksātu lielāku nodokli par to, kas faktiski vispār nav pieejams.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!