Lai samaksātu par apkuri, 33% Latvijas iedzīvotāju savelk jostu

Komentāri

Katrs trešais Latvijas iedzīvotājs jeb 33% apkures rēķinus var apmaksāt, tikai ietaupot uz citiem izdevumiem, liecina pētījumu aģentūras TNS apkopotie dati.

Turklāt vēl 9% iedzīvotāju pauž, ka ar apkures rēķiniem ”netiek galā” un nevar tos apmaksāt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

42% Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju šobrīd bez grūtībām spēj apmaksāt savas mājsaimniecības rēķinus par apkuri. Vēl 12% atzinuši, ka to spēj “daļēji”.

4% iedzīvotāju nav norādījuši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

Jau ziņojām, – šajā apkures sezonā būtiski, par 25%, kāpusi malkas cena. Viens no iemesliem – Krievijas sankcijas. Lai arī malka ir vislētākais kurināmais, šāds cenas kāpums sāpīgi sit pa kabatu mazāk turīgiem iedzīvotājiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl