Komentāri

Sandis Veide kopā ar dzīvesbiedri un diviem bērniem jau pus otru gadu dzīvo dzimtas īpašumā Dūmelē, Dundagas pusē. Pārceļoties no lielpilsētas bija plānots iekārtot saimniecību un audzināt savas atvases laukos. Lauku idilles iecere palēnām īstenojās, tomēr ģimeni pārsteigusi situācija, kas aizsākās līdz ar meitas Amandas skolas gaitu uzsākšanu.

”Bērns šad tad netiek uz skolu, tad, kad es nevaru aizvest. Un ir bijis, kad es nevaru, tad bērns nedēļu nav skolā, un pagasts pat neinteresējās,” stāsta pirmklasnieces tētis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ģimene dzīvo pašā Kolkas raga viducī, no skolas Dundegā šķir 25 kilometri, kad ģimenes galva pieteicis bērnu skolā, par problēmām ar transportu Dundegas pašvaldībā neko neesot teikuši.

Mācību gadam sākoties, ģimene nostādīta fakta priekšā – bērns jānogādā līdz 11 kilometrus attālajai Vīdāles pieturai, kur viņu savāks autobuss.

Vairāk skaties pievienotajā video!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl