4 komentāri
Lai nokļūtu līdz skaistajai Ķengaraga promenādei, pa milzu bedrēm lauž kaulus un auto
Aculiecinieka foto

Rīgas guļamrajona Ķengaraga iedzīvotāji sašutuši par traģisko asfalta seguma stāvokli iekšpagalmos. Tas ir tik dramatiskā stāvoklī, ka rada raizes ne tikai automašīnu īpašniekiem, bet arī gājējiem, jo vietām bedru dziļums ir vairāk nekā desmit centimetru.

Renovēti un no jauna uzbūvēti gājēju tiltiņi, sauļošanās terases un skatu platformas, veikta esošās teritorijas labiekārtošana, izveidots vides objekts, uzbūvēts Putnu novērošanas tornis, izveidotas vairākas aktīvas un pasīvas atpūtas zonas visām iedzīvotāju kategorijām un vecumiem, nodrošināta videonovērošana un policijas ikdienas patrulēšana, izbūvēti gājēju un velosipēdistu celiņi ar joslu marķējumu – šie ir tikai daži no piemēriem, ar ko savā prezentācijā dižojas Rīgas pašvaldība par paveikto Ķengaragā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pašvaldības izveidotā prezentācijā minēts, ka kopš 2009. gada Rīgas pašvaldība mērķtiecīgi iegulda līdzekļus Daugavas promenādes infrastruktūras attīstībā un šodien Ķengarags ir viena no blīvāk apdzīvotajām Rīgas apkaimēm, kur dzīvo vairāk nekā 52 tūkstoši iedzīvotāju.

Lai gan viss iepriekš minētais ir realitāte, to aizēno iekšpagalmu kritiskais stāvoklis, kurus ikvienam promenādes viesim nākas šķērsot gribot negribot.

Veicot promenādes izbūvi, Rīgas pašvaldība ir piemirsusi par tik būtisku detaļu kā iekšpagalmu asfalta rekonstrukciju.

Kā portālu Skaties.lv informēja Ķengaraga iedzīvotāji, kuri tur dzīvo jau desmitiem gadu, dramatiskais stāvoklis iekšpagalmos ir izveidojies laiku gaitā, jo asfalta seguma labošanas darbi nav manīti “gadus 20 minimums”, stāstīja tur sastaptie seniori.

Neapmierināti ir gan autovadītāji, gan gājēji. Kādai pensionārei reiz gājiens no veikala uz mājām izrādījās traģisks, pakrītot vienā no bedrēm, sieviete salauzusi kāju.

Savukārt autovadītāji ik dienas meklē jaunus ceļus, kuri, iespējams, ļaus piekļūt pie mājām, nenolaužot automašīnas riepas vai nesabojājot amortizatorus.

Iedzīvotāji stāsta, ka bieži vien ciemiņi savas automašīnas atstāj pie tuvējā veikala, jo asfalta stāvoklis tik tiešām ir dramatisks.

Diemžēl pēc portāla Skaties.lv rīcībā esošās informācijas, lai piekļūtu pie Rīgas pašvaldības izslavētās Ķengaraga promenādes, nav citu variantu, kā prast lavierēt starp bedru labirintiem.

TOP komentāri

 • Lola
  +2 +2 0

  Lola

  Rīgas guļamrajona Ķengaraga iedzīvotājiem vajadzētu arī būt sašutušiem, ka katrs 1 suns un tā 1 saimnieks skaistajā zaļajā zonā dienā atstāj kā minimums 1 kakas čupu...kā minimums mēnesī 31 čupa..gadā 365 čupas...esam laipni aicināti izbaudīt kaku promenādi!
 • Lola
  +1 +1 0

  Lola

  Ķengaraga promenādei ne tā vien problēma...to jāpārdēvē par Ķengaraga suņu tualeti!
 • mozys čangaleits
  0 0 0

  mozys čangaleits

  Drausmīgi ir ne tikai nerenovētie iekšpagalmi, bet vēl trakāk ir ar renovētajiem, jo tie veikti bez galvas [plāna] un tādā ieliņā 2 auto nevar samainīties, nerunāsim par atkritumu izvedējiem un nepieciešamības gadījumā arī operatīvajam transportam piebraukt neiespējami!?!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl