Lai noķertu lielo amerikāņu asari, Edgaram Zvejam nākas likt lietā pat akrobātiku. Skaties video!

Pievienot komentāru
Lai noķertu lielo amerikāņu asari, Edgaram Zvejam nākas likt lietā pat akrobātiku. Skaties video!
Foto: Ekrānuzņēmums

Amerikāņu asaris jeb Black Bass nav nekāda muļķa zivs un makšķerniekiem jārēķinās ar sarežģītām situācijām. Edgars Zveja, turpinot reportāžas no Spānijas, kopā ar internacionālu komandu devās uz vietējo ezeru, lai vēlreiz mestu izaicinājumu un tiktu pie lielā loma. Skaties, kā viņiem gāja!

Šoreiz Edgaram pievienojušies arī makšķerēšanas biedri – Sergejs no Krievijas un Maks no Somijas. Interesanti, ka dažādu tautību copmaņiem ir dažādas pieejas šai nodarbei – Sergejs uzskata, ka, ierodoties pie ūdenstilpnes, vispirms ir mierīgi jāpasēž, jāietur maltīte un jānovēro situācija, kamēr Maks uzreiz ķeras pie makšķeres.

Vienā no pirmajām epizodēm Edgars dalījās pieredzē kā pievilināt amerikāņu asari jeb Black Bass. Arī šoreiz makšķernieki metīs izaicinājumu šai zivij un cer tikt pie lielāka loma. Tomēr ar zivīm neko sarunāt nevar – kaut arī Spānijā ir pats vasaras vidus un nevarētu vēlēties labākus apstākļus makšķerēšanai, zivīm ir citi plāni – tās viena pēc otras sprūk nost no āķa.

Pienākot vakaram, beidzot arī palaimējas noķert pieklājīga izmēra Black Bass zivi, ko izdodas noķert uz ratlina. Arī Edgara kompanjonam no Somijas beidzot palaimējas un uz āķa uzķeras asaris, par ko nav jāsarkst. Viņš norāda, ka zivis ir apķērīgas un nereti makšķernieki to nemaz nenovērtē. Izskatās, ka vakars ir īstais copes laiks, jo arī trešajam makšķerēšanas biedram no Krievijas izdodas tikt pie vērā ņemama loma.

Visbeidzot arī pašam Edgaram pieķeras vēl viens Black Bass, kurš ir tik negants, ka, lai to notvertu nākas mesties ūdenī in izmantot akrobātiskās iemaņas. Šis ir klasisks piemērs tam, ka nekad nevajag padoties, jo brīdī, kad šķiet, ka viss jau ir zaudēts, lielās zivis atnāk pašas.

Foto

Video