Lai nezaudētu tiesības vadīt auto, daudzi maksā alimentus

5 komentāri

Daudzi alimentu nemaksātāji sākuši maksāt parādus, lai nepaliktu bez autovadītāja apliecības.

Šogad aprīlī izteiktie draudi palikt bez autovadītāja tiesībām par alimentu nemaksāšanu izrādījies labs instruments, kā piespiest otru bērna vecāku vismaz nedaudz rūpēties par savu atvasi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No 8000 parādnieku ar autovadītāja apliecību liela daļa esot vienojusies sākt atmaksāt parādus jeb veikt maksājumus Uzturlīdzekļu garantiju fondam, kas līdz šim parādnieka vietā maksāja uzturlīdzekļus. Fondā atgūto līdzekļu apjoms pieaudzis par 37% un kopā 1. jūlijā sasniedza trīs miljonus eiro.

Tajā skaitā maksājumus sākuši veikt pat tādi parādnieki, kuri pēc Valsts ieņēmumu dienesta datiem nesaņem darba algu.

Pagaidām liegums vadīt transportlīdzekli vēl nav piemērots nevienam parādniekam, bet pēc detalizētas informācijas izvērtēšanas to sāks darīt rudenī.

TOP komentāri

  • Lotars Fon Engelhardt
  • Edgars Kreics
  • Aija
    +1 +1 0

    Aija

    un pareizi dara!kads sakars ar to kurai vecis aizbedzis?ja tie aizbegushie nesaprot citadi,ka bez visadaam piespiedu darbibaam IR japalidz audzinaat SAVU bernu,tak nee!!!sataisa bernus un pazuud taalees zilajaas!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl