Lai nezaudētu redzi, 28 gadus vecajai Zanei steidzami nepieciešams atbalsts

1 komentārs
Lai nezaudētu redzi, 28 gadus vecajai Zanei steidzami nepieciešams atbalsts

”Zanei nepieciešams līdzcilvēku atbalsts. Veselības problēmas sievieti nomoka nepelnīti daudz, cukura diabēts, paaugstināts asinsspiediens, vairogdziedzera problēmas un pie visa šī pirmklasnieka mammai uzstādīta jauna smaga diagnoze – diabētiskā retinopātija tīklenes atslāņošanās, ir tikai mēnesis laika, lai nezaudētu redzi kreisajai acij,” vēsts labdarības organizācija Snowflake.

Iespēja glābt labo aci ir praktiski neiespējama, tomēr ārsti Tallinā izskata iespējas palīdzēt saglabāt vismaz daļēju redzi arī labajai acij.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Vairāki Latvijas speciālisti šajā situācijā par nepieciešamu uzskata ķirurģisku iejaukšanos, ārsts, kurš Latvijā ir kompetents veikt šādas operācijas ir atteicies operēt, piedāvājot maksas alternatīvu injekciju veidā. Pēc konsultēšanās ar ārstiem Igaunijā Zane ir radusi cerību saglabāt redzi un turpināt pilnvērtīgu dzīvi,” vēsta organizācija.

No 7.marta sieviete uzturas mājās uz slimības lapas, jāpiebilst, ka pirms tika uzstādīta šī diagnoze, Zane ar vīru gaidīja otro bērniņu, diemžēl grūtniecību nācās pārtraukt, uzzinot nepatīkamās ziņas saistībā ar sievietes veselības stāvokli.

Ikdienā Zane strādā vienā no Rīgas lielveikaliem par kasieri. Pirmā konsultācija un operācija Tallinā ir paredzēta 01.06.2016. Operācijas izmaksas ar uzturēšanos stacionārā līdz piecām dienām un ceļa izdevumiem sastāda vidēji 3500 eiro, Zanei šādas naudas nav, tādēļ tiek lūgta līdzcilvēku palīdzība.

”Jau daudzas reizes mēs visi kopā esam pierādījuši, ka varam iepriecināt daudzus, un daudziem dot cerību uz dzīvi, nepaliksim vienaldzīgi. Jaunās sievietes ģimenes ārste pašlaik arī meklē visus iespējamos risinājumus, lai operācija tiktu segta, vismaz daļēji, no valsts budžeta. Laika, diemžēl, ir maz, dokumentācija iespējams aizņems krietni ilgāku laiku, bet palīdzība nepieciešama jau šobrīd,” aicina labdarības organizācija.

Atbalstīt Zani jūs varat, veicot ziedojumu ar norādi ”Zanes Mališevas acu operācijai Tallinā”

Biedrība “Labdarības lapa Snowflake”

Reģ.nr.: 40008234435

Banka: AS SWEDBANK
Konts: LV08HABA0551039748727

Ziedojumu tālrunis: 90006180 (Maksa par zvanu 1,42 eiro).
 Jāpiebilst, ka biedrībai piešķirts sabiedriskā labuma statuss, kas paredz būtiskas nodokļu atlaides ziedotājiem.

TOP komentāri

  • XpeH
    0 0 0

    XpeH

    Nu nez, anti-vegf injekcijas ir šobrīd efektīvākais līdzeklis pasaulē retinopātiju progresēšanas apturēšanai. Neviens no prominentiem institūtiem Vācijā, Izraēlā, Lielbritānijā, ASV un Krievijā vismaz pie manas retinopātijas neko gudrāku nespēja peidāvāt. Vitrektomija ir pārāk mazus rezultātus sološa operācija ar paliekošām sekām, lai pie tās ķertos pirms nav vismaz 3-6 mēneši anti-vegf kurss iziets.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl