Komentāri
Lai lasa akmeņus un stāda kokus! Šādus darbus lauksaimnieki ir gatavi uzticēt bēgļiem
Foto: AFP / LETA

Imigrantiem Latvijā jādzīvo cilvēcīgos apstākļos, tomēr viņiem jāzina latviešu tautas tradīcijas un tradicionālais dzīvesveids, kas ir cieši saistīts ar laukiem un lauksaimniecību, uzskata biedrība Lauksaimnieku apvienība.

Biedrība vēlas, lai iebraukušie bēgļi Latvijā tiktu nodarbināti pēc iespējas ātrāk, tostarp laukos. Pēc Lauksaimnieku apvienības domām Imigrantiem jādod iespēja strādāt kaut visvienkāršākos darbus,  piemēram, jaunaudžu stādīšana mežos un akmeņu lasīšana laukos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Pēc tikšanās ar Labklājības ministrijas un Iekšlietu ministrijas pārstāvjiem esam nonākuši pie secinājuma, ka jau esošās iespējas – darbavietas, ko piedāvā lauki, ir jāizmanto, diskutējot par imigrantu nodarbināšanu, tādējādi mazinot slogu uz budžetu, kur tā jau pietrūkt naudas skolotāju un mediķu algām,” uzskata Lauksaimnieku apvienības izpilddirektors Dīns Cielavs.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl