“Lai labi pārstāv Latvijas valsti!” – sabiedrība atklāj, ko vēlas sagaidīt no jaunievēlētā prezidenta Levita

2 komentāri

LNT iedzīvotājiem vaicāja, ko viņi sagaida no jaunā Valsts prezidenta, kā arī kādiem jautājumiem un problēmām viņam būtu jāpievērš īpaša uzmanība.

Uz jautājumu, ko sagaida no jaunā valsts prezidenta, vidusskolniece Margarita norāda: “Es sagaidu kaut ko labāku nekā no visiem iepriekšējiem, esmu priecīga, ka mums ir tāds prezidents. Domāju, ka būs pārmaiņas un viss būs labi.”

“Lai labi pārstāv Latvijas valsti! Lai viņu interesē Latvijas tālākā attīstība, uzlabošana,” novēl IT speciālists Juris.

“Lai viņš prastu vadīt valsti. Kā viņš ir parādījis savas runas spējas, tas ir pozitīvi,” norāda interešu izglītības skolotāja Annija.

“Ja godīgi – viņš ir no citas valsts, kā vispār no viņa kaut ko sagaidīt? Neko īpašu nesagaidu,” saka tulks Svjatoslavs.

“Prezidents ir reprezentatīva persona. Viņam jāpārstāv Latvija, man ļoti patiktu prezidents, kas runā ļoti labi angļu valodā, kuru nebūtu kauns klausīties. Es domāju, ka tagadējais tāds arī ir. Domāju, ka viss būs kārtībā. Un galvenais, lai viņam pašam ir sava doma,” pauž IT speciālists Oskars.

“Es no prezidenta sagaidu, lai viņš labi izskatītos un labi runātu. Tas arī viss “pa lielam”,” teic projektu vadītāja Baiba.

“Labs jautājums! Daudz ko, bet vai būs iespējas? Tas būs sarežģīti,” domā celtnieks Kārlis.