Komentāri
Lai jauniešus atturētu no narkotikām, policija rada spēli Sivēns lielpilsētā
Valsts policijas un SIA "Brain Games" galda spēle. (Foto: LETA)

Lai ”atturētu jauniešus no apreibinošo vielu lietošanas un palīdzētu vecākiem bērnu audzināšanā interesantā veidā” Valsts policija radījusi galda spēli bērniem – Sivēns pilsētā.

Spēles galvenais varonis ir Sivēns, kurš kopā ar savu draugu Lāci, dodoties uz lielpilsētu, nonāk dažādās ar savu drošību saistītās situācijās. Katrā no tām Sivēnam jāpieņem lēmums, lai nonāktu tuvāk galamērķim.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Spēle paredzēta bērniem vecumā no sešiem līdz desmit gadiem, un tās spēlēšanas vidējais laiks ir 20 minūtes.

Foto: LETA

Foto: LETA

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl