8 komentāri

Zobārsts nolauž pacientes zobā instrumentu, bet tā izņemšana maksā 140 eiro.

Paciente Jolanta stāsta par kādu nelāgu atgadījumu. Esot pie zobārsta, ārstam samisējies, un viņš pacientes zoba kanālā nolauzis instrumentu, kas tur arī palicis.

Ārsts veicis rentgenu, atzinis, ka saviem spēkiem galā netiks, tāpēc ieteicis doties uz Stomatoloģijas institūtu. Jolanta ārstam paklausījusi, taču ārstniecības iestādē viņai nācās vilties – par nolauztā instrumenta izņemšanu ārsti prasījuši 140 eiro.

Paciente Jolanta, uzskatot, ka kļūme ir jāapmaksā viņas zobārstam, devusies pie viņa, taču saņēmusi atteikumu. Proti, ārsts norādījis – tā medicīnā varot gadīties.

Lai meklētu taisnību, Bez Tabu vērsās pie Veselības inspekcijas, un tās pārstāve Valentīna Berga situāciju raksturoja kā komplikāciju. Viņa arī atklāj, – ja ārsts vēl ir veicis rentgenu, secinājis, ka vairs nevar pats nekādi palīdzēt, un nosūtījis pie citiem speciālistiem, tad viņš savu darbu ir padarījis, neraugoties uz nolauzto instrumentu.

Berga arī norāda, – lai risinātu finansiālo problēmu, šajā situācijā pacientei jādodas uz Nacionālo veselības dienestu, jāraksta iesniegums, lai saņemtu atlīdzību no Ārstniecības riska fonda.

TOP komentāri

 • occ
  +13 +13 0

  occ

  Katram ir jāatbild par savu darbu,Ielauzts instruments ir vai nu neprofesionāls darbs vai neatbilstošas kvalitātes instrumenta izmantošana.
 • nezinams
  +8 +8 0

  nezinams

  Es tam nepiekritu ka arstam nau jatbil par pacentu.drizak arstam ir jaatbild par pacenti,jo paceti maksa naudu plus21% procenu no naudas nodokli.
 • maija

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl