Lai izbūvētu jaunu veloceļu, Rīgas dome plāno nocirst 337 kokus

10 komentāri

Lai izbūvētu veloceļu “Imanta-Daugavgrīva”, Rīgas dome plāno nocirst 337 kokus. Pirmdien, 17. jūlijā, iedzīvotāji vēl aizvien var sniegt savas atsauksmes par šo plānu.

Tiek plānots, ka jaunais veloceļš tiks veidots kā atzars jau esošajam celiņam, kas patlaban savieno pilsētas centru un Imantu, un pa to varēs nokļūt līdz Bolderājai un Daugavgrīvai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunā veloceļa izbūvi plānots sākt 2018. gadā, un tas ir viens no vairākiem jauniem velomaršrutiem, ko plāno izveidot pašvaldība.

Taču nocirst tiek rosināts 337 kokus Kleistu, Mazajā Kleistu, Lielajā, Flotes, Parādes, Lēpju, Birzes un Buļļu ielā.

Nocirst plānots dažāda veida kokus – to vidū ir papeles, kļavas, bērzi, liepas un cita veida koki, un to diametrs ir līdz 110 centimetriem.

Savu viedokli var izteikt rakstveidā, iesniedzot to Rīgas būvvaldē, kādā Rīgas domes Apmeklētāju pieņemšanas centra filiālē vai Rīgas Centrālās bibliotēkas filiālbibliotēkā, kā arī elektroniski portālā ”Rīga.lv”.

TOP komentāri

  • Klinta Mora
  • Arnis Vilemsons
  • Elita Kalniņa
    +2 +2 0

    Elita Kalniņa

    Diezgan absurds piedavajums it ka videi draudziga transporta varda Nav jau masina kokus var apbraukt.Vel jo vairak tas ir tipisks brivdienu marsruts lai Imanta brauktu uz jūru tad vel jo vairak gribesies braukt caur kokiem

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl