Komentāri
Lai glābtu pamesta kaķēna dzīvību, lūdz ziedot vakcinēta kaķa asinis
FOTO: Facebook

”Mazajai podziņai ir nepieciešamas vakcinēta kaķa asinis. Saimnieki ir iemīļojuši mazo un ļoti vēlas, lai mazais dzīvotu! Kaķene aiznesa 2 kaķēnus un vājāko atstāja, sākās cīņa par izdzīvošanu dienu un nakti. Kaķēns ir bijis klīnikā jau 4 reizes. Šķita, ka viss jau sāk nokārtoties, kaķēns sāka ēst, un sāka arī vēderiņš strādāt, bet nekā,” vēsta ieraksts sociālajā tīklā Facebook.

Kaķēna veselības stāvoklis būtiski pasliktinājies, un veterinārārsts norāda, ka steidzami nepieciešama vakcinēta kaķa asinis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Lūdzu, lūdzu, varbūt ir kāds, kas dzīvo tuvumā un ir gatavs ar savu mīluli mazajam palīdzēt! Lūdzu zvaniet, Baiba Valentinoviča, 26414595,” vēsta ieraksts.

FOTO: Facebook

FOTO: Facebook

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl