Komentāri
Lai glābtu pamesta kaķēna dzīvību, lūdz ziedot vakcinēta kaķa asinis
FOTO: Facebook

”Mazajai podziņai ir nepieciešamas vakcinēta kaķa asinis. Saimnieki ir iemīļojuši mazo un ļoti vēlas, lai mazais dzīvotu! Kaķene aiznesa 2 kaķēnus un vājāko atstāja, sākās cīņa par izdzīvošanu dienu un nakti. Kaķēns ir bijis klīnikā jau 4 reizes. Šķita, ka viss jau sāk nokārtoties, kaķēns sāka ēst, un sāka arī vēderiņš strādāt, bet nekā,” vēsta ieraksts sociālajā tīklā Facebook.

Kaķēna veselības stāvoklis būtiski pasliktinājies, un veterinārārsts norāda, ka steidzami nepieciešama vakcinēta kaķa asinis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Lūdzu, lūdzu, varbūt ir kāds, kas dzīvo tuvumā un ir gatavs ar savu mīluli mazajam palīdzēt! Lūdzu zvaniet, Baiba Valentinoviča, 26414595,” vēsta ieraksts.

FOTO: Facebook

FOTO: Facebook

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl