Lai cīnītos pret narkotikām, vairākas Latvijas organizācijas apvieno spēkus

Komentāri
Lai cīnītos pret narkotikām, vairākas Latvijas organizācijas apvieno spēkus
Foto: F64

Izveidojot konsultatīvu sadarbības tīklu, šonedēļ Iekšlietu ministrijā pirmo reizi tikās vairākas organizācijas, kas apvienojušas spēkus cīņā pret narkotikām. Sadarbības tīkla ietvaros iestādes varēs nodot tālāk savu unikālo pieredzi, lai kopīgi meklētu risinājumus un sasniegtu mērķus narkotiku apkarošanas jomā.

Paredzēts, ka tīkla dalībnieki tiksies divas reizes gadā, lai klātienē pārrunātu aktualitātes narkotiku profilakses jomā, dalītos ar pieredzi un vienotos par kopīgām aktivitātēm, kā arī apmainītos ar viedokļiem par būtiskākajiem valsts pretnarkotiku politikas attīstības jautājumiem. Paralēli tīkls darbosies elektroniskā vidē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viens no galvenajiem sarunu tematiem Valsts policijas, Iekšlietu ministrijas un Veselības ministrijas organizētajā pirmajā šāda veida sanāksmē bija tīkla attīstība. Šobrīd interesi par darbību tīklā ir izrādījušas jau 18 organizācijas gan no valsts sektora, gan nevalstiskā sektora. Tāpat sanāksmes laikā tika apspriesti Eiropas Savienības un globālās pretnarkotiku politikas aktualitātes, labas prakses piemēri un dalībnieku individuālā pieredze narkotiku apkarošanas jomā.

Iekšlietu ministrijas Nozares politikas departamenta direktora vietnieks, Narkotiku kontroles un narkomānijas ierobežošanas koordinācijas padomes sekretārs Jānis Bekmanis norāda: ”Gan valsts un pašvaldību, gan nevalstiskā sektora visa veida resursi ir ierobežoti. Taču aktivitāšu gala mērķis ir vienots. Tāpēc tā būtu nepiedodama izšķērdība neizmantot visas iespējamās sadarbības formas, lai kopīgi veidotu, attīstītu un ieviestu Latvijas pretnarkotiku politiku.”

Arī Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes Prevencijas vadības nodaļas priekšnieks Andis Rinkevics uzskata, ka vislabākie rezultāti narkotiku apkarošanas jomā sasniedzami tikai sadarbības ceļā.

“Katrai iestādei un organizācijai ir sava unikāla pieredze un specifiskas zināšanas. Strādājot kopā un apvienojot šo pieredzi un zināšanas, mēs varam narkotiku profilakses mērķus realizēt efektīvāk. Šis tīkls ir lieliska iespēja apspriest svarīgus jautājumus neformālā vidē, iegūt jaunus kontaktus, dalīties ar pieredzi un kopīgiem spēkiem veidot jaunu praksi,” viņš stāsta.

Jebkura iestāde vai organizācija var kļūt par tīkla dalībnieku. Lai pieteiktos dalībai tīklā, nepieciešams sazināties ar Valsts policijas Prevencijas vadības nodaļu, sūtot pieteikumu uz e-pasta adresi: sanda.gailane@vp.gov.lv.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl