1 komentārs
Lai atrastu pūkaiņiem mājas, patversmes kaķus izgrezno ar puķu rotām un iemūžina rudenīgā fotosesijā

Nav noslēpums, ka kaķi un kaķēni ik rudeni pārpludina dzīvnieku patversmes, savukārt sociālos tīklus – aicinājumi, saucieni un lūgumi paņemt savā paspārnē kādu pūkuli. Dzīvnieku patversme “Labās mājas” ņēmusi talkā fotogrāfa prasmes un izdomu, lai atrastu kaut dažiem kaķiem mājas.

”Kaķīt`s mans, kaķīt`s mans,
Melns ar baltām ķepiņām.
Saka ņau, saka ņau,
Šodien man vēl peļu nav!”

Patversme “Labās mājas Juglā” aicina:

Baltām ķepām, pūkainām ķepām, maziem rožu spilventiņiem un reizēm izlaistiem nadziņiem. Par to, ka ”Labajās mājās” nav peļu, kaķi nesūdzas, tās var pamedīt arī miedziņā. 70 kaķiem vairāk rūp, kad viņu personības lielie plusi un mazie mīnusiņi tiks ievēroti un tiks atnests ceļošanas konteiners, lai uz visiem laikiem teiktu ”atā” patversmei. Uzticies kaķim no ”Labajām mājām”.

Tāpat ”Labās mājas” no sirds pateicas fotogrāfei Inna Grinn par profesionalitāti un īpašo spēju saskatīt personību katrā kaķī.

Līdz ar septiņiem fotosesijas varoņiem ”Labajās mājās” savu ”Ēdenes dārzu” gaida 50 suņi un 70 kaķi.

“Esam pateicīgi, ja novērtējat mūsu darbu, un sakām paldies par jūsu atbalstu ikvienā dienā, bet īpaši šodien!” pauž patversmes pārstāvji.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl