1 komentārs
Lai atrastu pūkaiņiem mājas, patversmes kaķus izgrezno ar puķu rotām un iemūžina rudenīgā fotosesijā

Nav noslēpums, ka kaķi un kaķēni ik rudeni pārpludina dzīvnieku patversmes, savukārt sociālos tīklus – aicinājumi, saucieni un lūgumi paņemt savā paspārnē kādu pūkuli. Dzīvnieku patversme “Labās mājas” ņēmusi talkā fotogrāfa prasmes un izdomu, lai atrastu kaut dažiem kaķiem mājas.

”Kaķīt`s mans, kaķīt`s mans,
Melns ar baltām ķepiņām.
Saka ņau, saka ņau,
Šodien man vēl peļu nav!”

Patversme “Labās mājas Juglā” aicina:

Baltām ķepām, pūkainām ķepām, maziem rožu spilventiņiem un reizēm izlaistiem nadziņiem. Par to, ka ”Labajās mājās” nav peļu, kaķi nesūdzas, tās var pamedīt arī miedziņā. 70 kaķiem vairāk rūp, kad viņu personības lielie plusi un mazie mīnusiņi tiks ievēroti un tiks atnests ceļošanas konteiners, lai uz visiem laikiem teiktu ”atā” patversmei. Uzticies kaķim no ”Labajām mājām”.

Tāpat ”Labās mājas” no sirds pateicas fotogrāfei Inna Grinn par profesionalitāti un īpašo spēju saskatīt personību katrā kaķī.

Līdz ar septiņiem fotosesijas varoņiem ”Labajās mājās” savu ”Ēdenes dārzu” gaida 50 suņi un 70 kaķi.

“Esam pateicīgi, ja novērtējat mūsu darbu, un sakām paldies par jūsu atbalstu ikvienā dienā, bet īpaši šodien!” pauž patversmes pārstāvji.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl