1 komentārs
Lai atrastu pūkaiņiem mājas, patversmes kaķus izgrezno ar puķu rotām un iemūžina rudenīgā fotosesijā

Nav noslēpums, ka kaķi un kaķēni ik rudeni pārpludina dzīvnieku patversmes, savukārt sociālos tīklus – aicinājumi, saucieni un lūgumi paņemt savā paspārnē kādu pūkuli. Dzīvnieku patversme “Labās mājas” ņēmusi talkā fotogrāfa prasmes un izdomu, lai atrastu kaut dažiem kaķiem mājas.

”Kaķīt`s mans, kaķīt`s mans,
Melns ar baltām ķepiņām.
Saka ņau, saka ņau,
Šodien man vēl peļu nav!”

Patversme “Labās mājas Juglā” aicina:

Baltām ķepām, pūkainām ķepām, maziem rožu spilventiņiem un reizēm izlaistiem nadziņiem. Par to, ka ”Labajās mājās” nav peļu, kaķi nesūdzas, tās var pamedīt arī miedziņā. 70 kaķiem vairāk rūp, kad viņu personības lielie plusi un mazie mīnusiņi tiks ievēroti un tiks atnests ceļošanas konteiners, lai uz visiem laikiem teiktu ”atā” patversmei. Uzticies kaķim no ”Labajām mājām”.

Tāpat ”Labās mājas” no sirds pateicas fotogrāfei Inna Grinn par profesionalitāti un īpašo spēju saskatīt personību katrā kaķī.

Līdz ar septiņiem fotosesijas varoņiem ”Labajās mājās” savu ”Ēdenes dārzu” gaida 50 suņi un 70 kaķi.

“Esam pateicīgi, ja novērtējat mūsu darbu, un sakām paldies par jūsu atbalstu ikvienā dienā, bet īpaši šodien!” pauž patversmes pārstāvji.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl