Komentāri

Šogad mobilitātes pabalstu, ko no valsts var saņemt, ja darba meklējumos jādodas vismaz 20 kilometrus no dzīvesvietas, saņem tikai 19 cilvēki.

Mobilitātes pabalsts ieviests pirms diviem gadiem, un šo gadu laikā to ir saņēmuši aptuveni 400 cilvēki, lai segtu transporta vai īres izdevumus, dodoties uz attālāku darbavietu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Valsts palīdzību aptuveni 400 eiro četrus mēnešus visbiežāk izmantojuši cilvēki vecumā no 20-24 gadiem.

Visbiežāk atbalsta programmā cilvēki strādā par pārdevējiem, palīgstrādniekiem, kā arī šuvēja un šofera profesijā, un aptuveni 85% atbalsta saņēmēju paliek strādāt darbavietās, kas atrastas laikā, kad saņemta šī valsts palīdzība.

Skaties foto!

Piemēram, 24 gadus jaunais kārsavietis Dainis Ločmelis ir viens no 205 cilvēkiem, kurš pērn saņēma valsts mobilitātes pabalstu, lai mēģinātu atrast darbu. Divus mēnešus viņš brauca uz kursiem 30 kilometrus no dzīvesvietas, taču darba meklējumos tas nav palīdzējis.

Dainis Ločmelis, kārsavietis:

Apmeklēju C kategorijas autovadītāja kursus, un man bija jābrauc uz Ludzu. Dažreiz ar autobusu nesanāca aizbraukt, jo kursi sākās ātrāk, bet autobuss nekursēja tajā laikā. Tāpēc es pieteicos uz mobilitāti.

Lai arī ar valsts atbalstu izdevās segt visus izdevumus par degvielu, tomēr darba meklējumos tas nepalīdzēja, un šobrīd Dainis strādā ar programmu nesaistītā darbā.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl