2 komentāri

Lāčplēša dienā īpaša uzmanība pievērsta arī bruņotajiem spēkiem. Iedzīvotājiem ir iespēja klātienē iepazīt Latvijas armijas militāro tehniku, kā arī bruņojumu, kāds ir šeit izvietotā sabiedroto karaspēka rīcībā.

Latvijas, Spānija, Kanāda – iepretim Kara muzejam Vecrīgā jebkuram interesentam bija iespēja iepazīties uzreiz ar triju dažādu valstu bruņojumu, salīdzināt tos savā starpā kā arī vienkārši uzdot jebkuru interesējošu jautājumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

NATO paplašinātās klātbūtnes kaujas grupa Latvijā uzturas kopš vasaras. Viņu pamatuzdevums ir atturēt iespējamu agresiju Baltijas reģionam. Vienlaikus tie ir arī dažādi sabiedriski pasākumi ārpus militārās bāzes robežām.

 

Ik pa brīdim pie kaujas mašīnām apstājas tūristi, lai veiktu kādu foto, taču galvenā interese ir jauniešu vidū. Piemēram, pārbaudot, cik smaga ir bruņuveste un vai ar to iespējams atspiesties.

Skaties VIDEO!

TOP komentāri

 • Robins Huds
  0 0 0

  Robins Huds

  Es gribēju griezt vītni stobrā bet maukas neļava,viens pat piedraudeja ka galvā iedoshot...ljoti nelaipni 😂😂😂😂
 • Haralds Goldmanis
  0 0 0

  Haralds Goldmanis

  Man pie Ģenerāļa un šīs sadaļas rāda vienu un to pašu videoklipu , tas ir man , vai visiem?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl