“Laboratorium Zinātnes skolā” sācies jaunais mācību gads

0 Komentāru

Jaunais mācību gads sācies arī “Laboratorium Zinātnes skolā”, kas jau vairākus gadus iedvesmo skolēnus pievērsties fizikai, ķīmijai un elektronikai. Jau trešo gadu “Laboratorium” piedāvā zinības apgūt arī budžeta vietās, stāsta TV3 raidījums “900 sekundes”.

Jau trešo gadu pēc kārtas ”Laboratorium Zinātnes skola” izsludina 10 budžeta vietas, kurām var pieteikties ikviens 5.-12. klašu skolēns. Uzvarētāji visu mācību gadu bezmaksas mācīsies ķīmiju un fiziku vai elektroniku interešu izglītības nodarbībās.

Konkursa svarīgākie kritēriji ir skolēnu motivācija un sekmes, kā arī sasniegumi konkursos un olimpiādēs dabaszinātņu jomā. Prioritāte tiek dota skolēniem no maznodrošinātām vai trūcīgām ģimenēm.

Nodarbībās zinoši pasniedzēji ar eksperimentu un teorētiskās vielas palīdzību rada skolēniem interesi par zinātni un motivē viņus izzināt dabas un inženiertehniskās zinātnes. ”Laboratorium Zinātnes skolas” programma ir ilgtermiņa, lai skolēni, kuri atnāk 2. klasē, varētu mācīties tajā nepārtraukti līdz pat 12. klasei.

Nodarbības notiek gan klātienē Rīgā, gan tiešsaistē visā Latvijā visa mācību gada garumā reizi nedēļā.

”Laboratorium Zinātnes skolas” vadītājs Mārtiņš Gulbis uzskata, ka Latvijā ir daudz gudru un apdāvinātu bērnu un jauniešu, kuru ģimenes nevar atļauties jebkādu maksas izglītību.

0 Komentāru